Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałem założyć konto na #tinder na wykopie przeczytałem że najważniejszy jest interesujący opis i ciekawe zainteresowania najlepiej pokazane na zdjęciach. Niestety moją największą życiową pasją są gry wideo szczególnie te z gatunku MMO, dlatego obawiam się że zainteresowanie moją osobą będzie nikłe może wręcz zerowe. Zazdroszczę bardzo mojemu koledze Michałowi który co prawda ma 170cm, cofniętą szczękę i pokaźne zakola ale za to posiada wachlarz ciekawych hobby od astronomii po kolekcjonowanie odznaczeń weteranów wojny secesyjnej. Przecież kiedy jakaś dziewczyna przeczyta jego opis a później przykładowo mój to z góry będę na przegranej pozycji. Dlatego chciałbym się zapytać czy założenie konta na aplikacji randkowej w ogóle ma sens w mojej sytuacji? Do wpisu dołączam przykładową fotkę którą chciałbym wstawić na mój profil.
#przegryw #blackpill #redpill #heheszki #rozwojosobistyznormikami
Niski_Manlet - Cześć, chciałem założyć konto na #tinder na wykopie przeczytałem że na...

źródło: comment_1660123235nU7efYbZjCIYafgsr1C6rz.jpg

Pobierz
  • 16
posiada wachlarz ciekawych hobby od astronomii po kolekcjonowanie odznaczeń weteranów wojny secesyjnej


@Niski_Manlet: kiedy wy się nauczycie w końću, że

charakter =/= bycie miłym = bycie stanowczym, zdecydowanym, męskim, agresywnym

a zainteresowania, pasje, hobby to nie astronomia czy kolekcjonerstwo, a życie ciekawym emocjonującym życiem, któego kobieta będzie chciała być częścią
@Niski_Manlet: druid balance, chyba jeszcze sprzed cata (chociaż już może po? najmniej grałem tym specem), ale nie widzę dokładnie. Siedzi w Orgri więc Tauren (ew. Troll, na spec bala byłby lepszy)
charakter =/= bycie miłym = bycie stanowczym, zdecydowanym, męskim, agresywnym


a zainteresowania, pasje, hobby to nie astronomia czy kolekcjonerstwo, a życie ciekawym emocjonującym życiem, któego kobieta będzie chciała być częścią

@LifeReboot: ale wysryw, ogarnij też jak się używa znaku równości bo chyba coś ci nie wyszło