Wpis z mikrobloga

@murmurlrl przed każdym z wjazdów światła są. Nie ma na "zjazdach", więc jak wjechałeś na zielonym i skręcasz w lewo to jest duża szansa, że ci wjeżdżający z twojej prawej też mają zielone. Ty natomiast wjechałeś na zielonym i zjeżdżasz nie mając światła "zjazdowego" powiedzmy, jak się zapomnisz to myślisz "o #!$%@?, na rondzie jestem, zjeżdżam, nie mam żadnych świateł to pewnie mam pierwszeństwo". Ogólnie #!$%@? rondo choć wszystko zgodnie z przepisami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@przemek-: Rondo, rondo, rondo, rondo. Przestańcie traktować to jako rondo tylko jako zwykle skrzyżowanie to was może oświeci. Jeśli nie działały by tam światła z jakiegoś powodu wtedy obowiązuje ruch jak na rondzie. Gdy jest sygnalizacja to stosujemy się do sygnalizacji. I sory mogliby zrobić w miejscu gdzie op powinien ustąpić jeszcze jedne światła ale wystarczy użyć odrobinę mózgu. I dla mnie opie nie ma wytłumaczenia czemu na skrzyżowaniu dziwisz się
Pobierz WinogronoToBezpestkowe - @przemek-: Rondo, rondo, rondo, rondo. Przestańcie traktować...
źródło: comment_1660091751NznS7ZQQsG8ZTXgW8GfZRB.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Aseru: @murmurlrl: @pwone: Tak zjedzą Cię bo przez to że ludzie mają właśnie takie pojęcie o poruszaniu się po drogach stoją tam te dwie lawety. Znalazłem info że przejeżdża tym rondem codziennie od kilkudziesięciu tysięcy do kilkuset tysiecy aut dziennie. Znalazłem artykuł gdzie było napisane o 12 zdarzeniach w styczniu. Jeśli przyjąć że dziennie przejeżdża 50 000 aut i nawet jeśli liczyć codziennie po wypadku to 18 250 000
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mekeke2: samochodem jechałem po dwóch miastach wojewódzkim, a często jeździłem też po ponoć największym rondzie Europy, bez świateł xd