Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mekeke2: no nie byłem i co? XD ktoś nazwał taki twór podstawowym typem ronda. Jak widać nic w nim podstawowego, bo go prawie nigdzie nie ma, a do trgo generuje stłuczki, więc jest niebezpieczne
@Shatter: a wiesz, ze kazde skrzyzowanie generuje stluczki? Nie porównuj małych miast do dużych gdzie w godzinach szczytu pełno ludzi wraca z pracy samochodami.
Akurat mieszkam w Poznaniu od urodzenia i wiem co sie dzieje na rondach jak wyłączą światla w godzinach szczytu. Wszystko sie korkuje, jakis baran stanie na srodku, zablokuje wyjazd i jest wiecej problemow niz pozytku w podkreslam - duzych miastach przy duzym ruchu oraz przy duzych rondach.
@Shatter: no ale na Śródce czy Obornickim masz na 90% taki potok aut w godzinach szczytu, jak w tym Głogowie przez cały dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie jest do porównania.
Gdyby tam nie było światel, to o 7:30 z części kierunków byś na rondo nie wjechał.
@secs jestem stąd i zawsze mnie #!$%@? jak #!$%@? umysłowe, których jedynym życiowym osiągnięciem jest umiejętność kierowania autem piszą, że hehehehe ale debil nie ogarnął hehehehe prawko w czipsach, nie to co ja pan i władca szos. A prawda jest taka, że jak nie latasz tym rondem na co dzień to możesz mieć 20 lat bezkolizyjnej jazdy a tu się i tak #!$%@?. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przemek-: dobrze ze uczyłem się jeździć w Warszawie, gdzie są ronda ze światłami co ćwiartkę skrzyżowania i jeszcze tramwajami jadącymi niezależnie od nich xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mekeke2: ja nie powiedziałem, że ronda je generują, tylko, że takie rondo je generuje, bez powodu tam nie postawili znaku informującego o wypadkach xd
@kuraku: chyba nie doceniasz Głogowa i jego możliwości, jeśli o natłok aut na rondzie chodzi xD


@Shatter: Głogów - 67k mieszkancow. Aglomeracja poznanska - prawie milion.
Rondo w Głogowie tak wielkie, ze wygląda jak zwykla droga xD - 2,8km średnicy, ronda w Poznaniu - okrąg o srednicy 60m.

Co ty porównujesz. Przeciez im wieksze rondo tym bezpieczniejsze, bo rozmiar powoduje, ze w ogole nie czujesz sie jak na rondzie tylko
@Shatter: ma duze znaczenie. Porównaj sobie przepustowosc ronda w Glogowie xD, a jednym rondem Śródka w Poznaniu. A gigantyczne znaczenie ma rozmiar ronda. Co ty kurde w ogole porownujesz.

Tamto rondo ma 2,8km srednicy! Masz w #!$%@? czasu aby wlaczyc sie do ruchu, zmienic pasy, ustawic sie odpowiednio, a wez to zrob na typowym rondzie w Poznaniu o srednicy 60m.
Znacznie latwiej jest jezdzic po takim giga-rondzie, wiec nie dziwie sie,
Pobierz Mekeke2 - @Shatter: ma duze znaczenie. Porównaj sobie przepustowosc ronda w Glogowie ...
źródło: comment_166011640398gECZ36kezw5mJUl8Wlfp.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mekeke2: no spoko, ale ja mówię tylko o tym, że ktoś wspomniał, że tam jest mały ruch xd
Ja nie mówię, że światła na rondzie są złe. Po prostu, jeśli światła działają tak, że mam kogoś przepuścić gdzieś tam na którymś zjeździe, to dla bezpieczeństwa powinno tam być czerwone światło
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przemek-: #!$%@? jest to że wygląda to jak rondo a rondem nie jest xd działa tu jak na zwykłym skrzyżowaniu czyli w lewo puszczasz tych z przodu chociaż logicznym jest że masz pierwszeństwo bo jesteś na rondzie a tu taki #!$%@?