Wpis z mikrobloga

Nie jest tajemnicą, że 85% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to:
- zwykła patologia
- ludzie o niskim ilorazie inteligencji, którzy ślepo podążają za modą
- zakompleksieni ludzie, którzy myślą że tatuażem się upiększą
- głupie, nieukształtowane umysłowo julki
- ludzie z zaburzeniami psychicznymi (borderline, zaburzenia dwubiegunowe, schizofrenia).
A jak widzę typa z tatuażem jak na zdjęciu to rzygać mi się chce. Oklepany na maksa motyw lasu (albo wilka) i jeszcze w takim miejscu, żę z daleka wygląda to jak #!$%@? smarem ręka. Czuję obrzydzenie na samą myśl jakbym ja miał mieć takie gówno na moim ciele.

#tatuaze #tatuazboners #tattoo #oswiadczenie
biesy - Nie jest tajemnicą, że 85% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to: 
- zwykła p...

źródło: comment_1660045310ZRopuNnILc3g6CmMNDxtQG.jpg

Pobierz
  • 63
@biesy: A mnie to zawsze zastanawiało, czemu sobie to robią.
Z pierwszej strony można jakoś tam zrozumieć tatuaże, jeśli chce się zakryć jakieś blizny, czy deformacje - chociaż nie do końca - bo w takim wypadku jest to przyciąganie uwagi do zdeformowanego obszaru skóry.

Z drugiej strony - czy robią je osoby o niskim poczuciu swojej wartości które myślą że jak się wytatuują to będą bardziej atrakcyjne - czy przeciwnie -
@biesy: Nie jest tajemnicą, że 85% ludzi, którzy oceniają innych za posiadanie tatuaży to:
- zwykła patologia
- ludzie o niskim ilorazie inteligencji, którzy ślepo podążają za modą
- zakompleksieni ludzie, którzy myślą że tatuażem się upiększą
- głupie, nieukształtowane umysłowo julki
- ludzie z zaburzeniami psychicznymi (borderline, zaburzenia dwubiegunowe, schizofrenia).
@biesy: odpowiem Ci jako osoba, która ma 8 tatuaży na swoim ciele - zacząłem w 2016 roku i systematycznie pokrywam lewą i prawą rękę - w zeszłym tygodniu robiłem na prawym ramieniu - zawsze chciałem mieć, zawsze na rękach, zawsze miało się odnosić do jakichś wydarzeń z mojego życia i do moich bliskich (pierwszy był o śmierci brata, Jego imię i data zapisana rzymskimi cyframi) - dalsze tatuaże w sumie napisało
bo chcą i mogą?


@biesy: a tak, i ja w żadnym wypadku nie chciałbym im tego zabraniać lub ograniczać, gdyż nie jestem totalniakiem.
Oni mi nie mówią skąd bierze się ta chęć, a więc jestem skazany na domysły, dlatego się domyślam.
To w końcu portal filozoficzny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Nie jest tajemnicą, że 85% ludzi, którzy piszą takie posty to:
- zwykła patologia
- ludzie o niskim ilorazie inteligencji, którzy ślepo podążają za modą
- zakompleksieni ludzie, którzy myślą że takim wpisem staną się interesujący
- głupie, nieukształtowane umysłowo julki
- ludzie z zaburzeniami psychicznymi (borderline, zaburzenia dwubiegunowe, schizofrenia).
Nie jest tajemnicą, że 85% ludzi, którzy oceniają innych za posiadanie tatuaży to


@Khaiine: to jak widzę gościa w dobrym garniturze albo ogolonego na łyso i ze swastyką na ramieniu, albo punka, albo faceta z długimi włosami albo dziewczynę wysmarowaną samoopalaczem, albo grubasa to też nie mogę oceniać i założyć z dużą dozą prawdopodobieństwa co sobą prezentuje czy tylko dotyczy to wytatuowanych?

Ja np. lubię tęczę, też mam się wkurzać, że
@biesy: Wam tak się lepiej trochę na serduszku robi jak taki wysryw jadu na coś tam co ludzie maja napiszecie? Czy to znowu ta sytuacja, ze tak na prawdę to bardzo byś chciał ale mama zabrania bo kryminał albo boisz się bo boli xD