Wpis z mikrobloga

#gamedev #gierkigiereczki #steam

Gry tworzę od ~2007 roku i w formie eksperymentu postanowiłem podzielić się moim doświadczeniem / przemyśleniami w postaci video na youtubie. Jest to moje pierwsze podejście do tworzenia tego typu treści (w przeszłości raczej pisałem artykuły) i wiem, że jest sporo miejsca na improvement (dykcja, montaż) ale chętnie usłyszałbym też feedback na temat samej treści, itp.

Video porusza temat marketingu oraz tzw. "dobrej gry", która się nie sprzedaje: https://www.youtube.com/watch?v=YCzIBIvFWFE
Pobierz Anteuke - #gamedev #gierkigiereczki #steam

Gry tworzę od ~2007 roku i w formie eks...
źródło: comment_1660036418sgekN5Yy2sLjo5vs5tdAda.jpg
  • 5
@Anteuke: ogólnie spoko, ale jak chcesz żeby to do kogoś dotarło to potrzebujesz lepszy mikrofon i nagrywać po angielsku, bo wszystkich 200 polskich devów już wie o takich rzeczach z angielskiego yt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dla mnie to artykuły > filmy na yt. Szczególnie bardziej zaawansowane niż poradnik jak zrobić otwieranie drzwi czy gaszenie światła.
@uytx: dzięki za feedback! Z artykułami jest taki problem, że trzeba je gdzieś hostować, wszystkie blogi tego typu, które pisałem niestety utonęły po nieprzedłużeniu domeny ()
Zresztą tyle się już napisałem w formie tekstowej, że chciałem trochę doświadczenia podłapać z nowym medium.

Z mikrofonem to może być też kwestia ustawień nagrywania i trzymania odpowiedniej odległości, będę musiał zbadać ten temat.