Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z różową od ponad 3 lat, ogólnie to nigdy nie było z takimi rzeczami problemu, ale to mnie troche martwi

Od dłuższego czasu (z 7-8 miesięcy) gra sobie z jakimś ziomeczkiem w gierke jedną, miałem to gdzieś - grają sobie, pogadają na discordzie i tyle, no nic dziwnego. Niestety ale zauważyłem że od niedawna (z 2-3 tygodnie?) ich kontakt się polepszył, ona w trakcie rozmów (nawet jak gra i siedzi obok mnie) mówi mu o wszystkim co się dzieje na bieżąco, co w ciągu dnia robiła, jakie ma plany, no i ogólnie mam wrażenie jakby zwierzała mu się ze wszystkiego. Zauważyłem też, że mają ze sobą kontakt przez messengera i często ze sobą piszą (i z tego co mi powiedziała niechętnie, to czasami też porozmawiają), niestety nie wiem o czym - powiedziała mi tylko, że ona go traktuje jak taką "przyjaciółkę", której może wszystko powiedzieć, że gadają sobie o wszystkim (i tutaj musiała nadmienić że międzyinnymi też o seksie, bo ona lubi o tym rozmawiać). Już mi się troche zapaliła czerwona lampka - wg. niektórych mogę przesadzać, ale..

Kilka lat temu, zaczęliśmy być razem w taki sposób, że się poznaliśmy kiedy ona miała innego chłopaka. Na poczatku zwykła znajomość, dogadywaliśmy się, ona mi opowiadała o wszystkim, narzekała na swojego chłopaka jaki to nie jest zły. Otworzyła się przede mną, później była przyjaźń i ostatecznie dziewczyna zerwała ze swoim byłym (nie, to nie ja byłem powodem - wg. tego co mi powiedziała) a my się związaliśmy z tydzień później. No i mam niestety trochę wrażenie, że schemat się powtarza. Powiedziałem to dziewczynie, to powiedziała żebym przestał, bo przecież ten chłopak z którym ona tak pisze jest młodszy i mieszka za granicą - co do tego drugiego to wiem, ale nie mam pewności co do pierwszego. Mówi mi że mnie kocha i że mam przestać, że głupoty gadam, ale jakoś tak nie wiem.

Co myślicie o tym?

#zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f207a8a4dc98cbbd41f5a2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 94
Kilka lat temu, zaczęliśmy być razem w taki sposób, że się poznaliśmy kiedy ona miała innego chłopaka. Na poczatku zwykła znajomość, dogadywaliśmy się, ona mi opowiadała o wszystkim, narzekała na swojego chłopaka jaki to nie jest zły. Otworzyła się przede mną, później była przyjaźń i ostatecznie dziewczyna zerwała ze swoim byłym (nie, to nie ja byłem powodem - wg. tego co mi powiedziała)


@AnonimoweMirkoWyznania: No i w sumie elegancko wyszło, wpieprzałeś
@AnonimoweMirkoWyznania: przede wszystkim jej sie nawet moze wydawac ze to przyjazn na tym etapie, wiec nie musi cie oklamywac, ale to jest doslownie o krok od " no i cos zaiskrzylo". Tak jak @r5678 pisal, powiedz jak sie z tym czujesz, bo z kobietami sie nie rozmawia na argumenty tylko mowi o emocjach. Jezeli cie wysmieje, zbagatelizuje albo powie ze przesadzasz to znaczy ze ma twoje uczucia w dupie i ten
@AnonimoweMirkoWyznania: prosta piłka - znajdujesz sobie koleżankę, tak, żeby ona się o tym dowiedziała. Oddalasz się od obecnej dziewczyny. Rozmowy, przekonywania, awantury o to, żeby się ogarneła nic nie dadzą, oprocz tego, że jeszcze bardziej ona się od ciebie oddali. Działaj na jej emocjach, jak poczuje, ze się oddalasz to sama zauważy, że coś jest nie tak.
@AnonimoweMirkoWyznania: myślimy dokładnie to co samo co Ty. Chcesz to próbuj ją przekonać a ona zakopie się w kłamstwach zwłaszcza jak cokolwiek jest na rzeczy.
Prawda jest inna- poszukaj kontaktu z ludźmi i wyjdź z domu- znajdź sobie koleżankę lub jakieś hobby najlepiej poza domem z innymi ludźmi. Niestety kobiety gdy czują się zbyt pewnie pozwalają sobie na takie zachowania.
To czy ona planuje odejść to jej kwestia- może dobrze im