Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z różową od ponad 3 lat, ogólnie to nigdy nie było z takimi rzeczami problemu, ale to mnie troche martwi

Od dłuższego czasu (z 7-8 miesięcy) gra sobie z jakimś ziomeczkiem w gierke jedną, miałem to gdzieś - grają sobie, pogadają na discordzie i tyle, no nic dziwnego. Niestety ale zauważyłem że od niedawna (z 2-3 tygodnie?) ich kontakt się polepszył, ona w trakcie rozmów (nawet jak gra i siedzi obok mnie) mówi mu o wszystkim co się dzieje na bieżąco, co w ciągu dnia robiła, jakie ma plany, no i ogólnie mam wrażenie jakby zwierzała mu się ze wszystkiego. Zauważyłem też, że mają ze sobą kontakt przez messengera i często ze sobą piszą (i z tego co mi powiedziała niechętnie, to czasami też porozmawiają), niestety nie wiem o czym - powiedziała mi tylko, że ona go traktuje jak taką "przyjaciółkę", której może wszystko powiedzieć, że gadają sobie o wszystkim (i tutaj musiała nadmienić że międzyinnymi też o seksie, bo ona lubi o tym rozmawiać). Już mi się troche zapaliła czerwona lampka - wg. niektórych mogę przesadzać, ale..

Kilka lat temu, zaczęliśmy być razem w taki sposób, że się poznaliśmy kiedy ona miała innego chłopaka. Na poczatku zwykła znajomość, dogadywaliśmy się, ona mi opowiadała o wszystkim, narzekała na swojego chłopaka jaki to nie jest zły. Otworzyła się przede mną, później była przyjaźń i ostatecznie dziewczyna zerwała ze swoim byłym (nie, to nie ja byłem powodem - wg. tego co mi powiedziała) a my się związaliśmy z tydzień później. No i mam niestety trochę wrażenie, że schemat się powtarza. Powiedziałem to dziewczynie, to powiedziała żebym przestał, bo przecież ten chłopak z którym ona tak pisze jest młodszy i mieszka za granicą - co do tego drugiego to wiem, ale nie mam pewności co do pierwszego. Mówi mi że mnie kocha i że mam przestać, że głupoty gadam, ale jakoś tak nie wiem.

Co myślicie o tym?

#zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f207a8a4dc98cbbd41f5a2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 94
@AnonimoweMirkoWyznania: xd. Jeżeli weszłaś w związek z laską która była w związku to od razu musisz założyć że Tobie zrobi to samo.

Oczywiście że się w nim zauroczyła. A wszystko co mówi to kłamstwo wymieszane z prawda aby było trudniej;)
A to co ktoś mówi to gówno znaczy. Na czyny się patrzy.
Powiedz że czujesz się z tym źle i zobacz co zrobi. Jak dalej będzie utrzynywac kontakt to wiesz że
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciężko stwierdzić. Faktycznie może to być dla niej taka przyjaciółka. Ale jeżeli gadają o seksie, to znaczy, że może być między nimi jakieś napięcie. Imo niech Ci pokaże te rozmowy o seksie, albo sam jakoś ukradkiem zerknij i zobacz na czym stoisz.

Znajdź sobie koleżankę i również gadaj z nią o seksie, to może zrozumie o co Ci chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

karma wróciła za