Wpis z mikrobloga

@all_my_friends_are_dead: Jeszcze potrafię zrozumieć jak ktoś jest facetem i czuje się kobietą i na odwrót.
Ale to co teraz się odpierdziela to jest masakra, ludziom się poprzewracało w dupach od dobrobytu i braku służby wojskowej.
  • Odpowiedz
@kodecss: Zasadnicza służba wojskowa rozwiąże wszystkie problemy psychiczne u młodych ludzi? Nie psychiatra, tylko wojsko, tak? Jak tam praca w zakładzie produkującym garnki ze stali nierdzewnej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeszcze potrafię zrozumieć jak ktoś jest facetem i czuje się kobietą i na odwrót.


@kodecss: #!$%@? to kogo obchodzi co potrafisz zrozumieć aeeeaeeeaooo. Niech się uważa za ten śmigłowiec bojowy bo żyjemy w wolnym kraju. Wolę żeby ludzie mieli takie problemy, niż takie jak za wschodnią granicą - że bomba ci spadnie na ryja.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: reagujemy na problemy które mamy, niech każdy uważa się za kogo i co chce ale niech te osoby potem nie robią dramy nagrywając sytuacje gdzie w sklepie ktoś ich nazwie inaczej niż one sobie tego życzą, oczywiście tego czego sobie życzą musisz się domyślić ( ͡° ͜ʖ ͡°) imho problemem jest tylko łaknienie atencji tych osób
  • Odpowiedz
@Sahkez: A to pewnie. Wolność jest z dwóch stron. Oni mogą się uważać za co chcą, a ja ich mogę nazywać jak chcę (i z wzajemnością). Ja z kolei np. nie poświęcam zbyt dużo uwagi na takie rzeczy bo to jest mało istotne. Na swoje własne potrzeby nazywam ich wszystkich po prostu pedałami.
  • Odpowiedz
Ale to co teraz się odpierdziela to jest masakra, ludziom się poprzewracało w dupach od dobrobytu i braku służby wojskowej.


@kodecss: Wkleić do zdjęcia z nosaczem sundajskim.
  • Odpowiedz
Jak tam praca w zakładzie produkującym garnki ze stali nierdzewnej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ovis_aries: Przynajmniej te chłopy co po upadku zakładu garnków nie mają co w życiu robić, nie zastanawiają się czy są facetami czy mają jeszcze niezdefiniowaną nową płeć xD
  • Odpowiedz
@kodecss: najlepiej jak ludzie nie mają co do garnka włożyć i dostają #!$%@? w wojsku i najlepiej jak się jeszcze inni nad nim psychicznie i fizycznie znęcają - wtedy nie ma czasu myśleć co tam w głowie bo trzeba walczyć o przetrwanie.

Zgadzam się w stu procentach - oby ta inflacja #!$%@?ła w kosmos i jakaś wojna światowa bo ludziom się w dupach poprzewracało...
  • Odpowiedz