Wpis z mikrobloga

Nie #!$%@? was to trochę że jacyś streamerzy/youtuberzy mają zarobki 10x większe od was ? Nie wspominając o tym jak niewiele wysiłku mogą wkładać w to co robią ? #przegryw
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krotniczka: Nie. Po pierwsze- nie wiem czemu od razu zakładać, że wkładają w to mniej wysiłku niż każdy inny pracujący. Po drugie- jest na to popyt, więc zarabiają. Każdy może spróbować i zawsze mnie dziwi, dlaczego tego wszyscy nie próbują skoro to taki prosty pieniądz wg nich.
Nie lubię kultury równania w dół.
  • Odpowiedz
@Krotniczka: Widzisz 1%. Jeżeli to takie proste to sam to zrób - na tym polega rynek: widzisz niezagospodarowaną niszę i w nią wchodzisz uzyskując duży zysk. Z fartem!
  • Odpowiedz
@Krotniczka: nie, myślę że są mądrzejsi od ciebie bo robią to co lubią bez wysiłku i zarabiają hajsy. Tobie nikt nie zabronił też tak postąpić.
Jedynie pluje sobie w brodę bo kiedyś też nagrywałam o zbierała mi się sporą suma widzów, ale po przeprowadzce nagle to porzuciłam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krotniczka: mnie denerwuje przeklinająca patologia na każdym kroku i to że ludzie mają ogromne problemy z gramatyką/ortografią. Typu spacje przed znakami interpunkcyjnymi, albo brak spacji po znakach, brak przecinków w zdaniach wielokrotnie złożonych, brak wielkiej litery przy rozpoczynaniu nowego zdania.
  • Odpowiedz