Wpis z mikrobloga

Nie #!$%@? was to trochę że jacyś streamerzy/youtuberzy mają zarobki 10x większe od was ? Nie wspominając o tym jak niewiele wysiłku mogą wkładać w to co robią ?


@Krotniczka: tag nieprzypadkowy xD

skoro tak niewiele wysiłku wkładają to dlaczego Ty piszesz na tagu #przegryw ? XD
@Krotniczka: Nie, jeżeli by mnie #!$%@?ło to zacząłbym robić to, co oni. A łatwo wywnioskować, że nie jest łatwe osiągnąć sukces na YouTubie. Więc absolutnie mnie to nie #!$%@?. A wręcz przeciwnie, wzbudza to we mnie respekt. Co innego jeżeli ktoś przypadkowo dostanie się do jakiejś ekipy, a później wybija się, bo wyciekną filmiki jak się rozbiera. Tego nie szanuję a wręcz odczuwam pogardę wobec widzów takiej osoby. Ale jeśli chodzi
@Krotniczka: bardziej mnie #!$%@?, ze sa ludzie, ktorzy ogladaja totalne gowno dla debili, a ze ktos na tym zarabia, to jego ¯\_(ツ)_/¯
Zaraz ktos wyskoczy, ze co mnie obchodzi co ktos oglada. A no troche mnie obchodzi, bo spoleczenstwo glupieje, jest przyzwolenie na glupote. Potem ci mlodzi ludzie beda glosowali na debili, a potem sami beda rzadzili. A ja bede stary i bede sie mogl temu tylko przygldac.