Wpis z mikrobloga

Dziś w lokalnym radiu pewna pani ekspert kredytowa bardzo zniechęcała do wzięcia wakacji kredytowych. Mówiła, że przecież umowa kredytowa się wydłuży, że nie wiadomo jak to banki potraktują jeśli będzie się chciało wziąć kolejny kredyt.

Ale co najlepsze - sugerowała, że jeśli ktoś nie ma problemów z płatnościami to nie powinien brać wakacji. XD Bo ona ma dwa kredyty, mogłaby wziąć wakajki, ale nie ma problemu ze spłatą więc po co jej to. XD

I teraz stereotypowy Polak usłyszy coś takiego gdzieś mimochodem w aucie, zakoduje mu się tylko "nie warto brać wakacji" i będzie dalej powtarzał "a bo ja słyszał jak ekspert w radiu mówił, że nie opłaca się brać." (°°

Dla wyważenia napiszę, że z sensem mówiła, że wakacje wzięte i przeznaczone na konsumpcję mogą być inflacyjnogenne.

Niemniej jednak uświadamiajcie jak najwięcej ludzi, żeby brali wakacje kredytowe i przeznaczyli je na nadpłaty. Wciąż dużo osób nie wie, że jest to bardzo opłacalne.

#kredythipoteczny #nieruchomosci #wakacjekredytowe
  • 14
@Krupier:

uświadamiajcie jak najwięcej ludzi, żeby brali wakacje kredytowe i przeznaczyli je na nadpłaty


Przecież im mniej osób wie, że to opłacalne, tym lepiej dla mnie. Po co miałbym to robić? Rozumiem poinformować rodzinę/znajomych, ale innych..
@Krupier:

Raz - nic na tym nie tracisz.

Dla wyważenia napiszę, że z sensem mówiła, że wakacje wzięte i przeznaczone na konsumpcję mogą być inflacyjnogenne.


error.exe

Dwa - dobrze wiedzieć, że jesteś egoistą.


Dobrze, że ty nie jesteś. Tylko nie wiem dlaczego planujesz właśnie wydać kilka tysi na zagraniczne wakacje, wiedząc, że w Afryce dzieci głodują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
error.exe


@shoananas: nie.rar

Dobrze, że ty nie jesteś.


@shoananas: zdecydowanie nie jeste.

Tylko nie wiem dlaczego planujesz właśnie wydać kilka tysi na zagraniczne wakacje, wiedząc, że w Afryce dzieci głodują ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@shoananas: XDDD

Do tyłu też potrafisz?
@shoananas: powiedział typ, który myśli, że inni klienci korzystający z wakacji kredytowych to dla niego jakaś konkurencja. XDD

Właściwie sam się zaorałeś dzieciaczku, nie musiałem tak naprawdę nic dodawać, ale warto było rozwinąć wątek byś miał okazję jeszcze bardziej się skompromitować.

Zrób jeszcze jednego.
@Krupier:

powiedział typ, który myśli, że inni klienci korzystający z wakacji kredytowych to dla niego jakaś konkurencja


O czym ty #!$%@?? xD

1. Sam przyznałeś, że wakajki kredytowe mogą być inflacjogenne, więc naturalne, że każdy na tym traci (w tym ja). A później zaprzeczyłeś, że ja cokolwiek tracę.

2. Twierdzisz, że jestem samolubny, bo nie chcę, żeby ktoś zyskał moim kosztem (vide Ad.1), a jednocześnie uważasz, że TWOJE zagraniczne wakacje (które
O czym ty #!$%@?? xD


@shoananas: o tych bredniach z twojego pierwszego komentarza.

1. Sam przyznałeś, że wakajki kredytowe mogą być inflacjogenne, więc naturalne, że każdy na tym traci (w tym ja). A później zaprzeczyłeś, że ja cokolwiek tracę.


@shoananas: mogą być* dlatego w interesie wszystkich jest uświadamianie kredytobiorcom by z wakacji korzystali i kasę przeznaczali na nadpłaty. Tupanie w takiej sytuacji nóżką i mówienie "nie powiem bo to nie
Ale zrozum, że ludzie te pieniądze w jakimś sensie otrzymali, więc oddanie ich do banku nie zmniejsza inflacji. Jeżeli by założyć, że wszyscy beneficjenci nadpłacą kredyt w takim stopniu w jakim oszczędzają na wakacjach kredytowych, to wracamy do dnia sprzed wprowadzenia wakacji. Czaisz? Żadnej inflacji nie zmniejszamy, bo ten kapitał ludzi i tak musiałby zostać oddany bankowi w ratach. Ja nie wiem, co tu nie jest jasne.


@shoananas: zmniejszamy inflację, bo