Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W piątek bardzo mocno #!$%@?łem po alkoholu (tak bardzo bardzo), #!$%@?ąc od wszystkiego, jedna rzecz mnie w tym zastanawia i jest to kwestia, czy ktoś mi czegoś nie dosypał. Przemawia za tym parę faktów, przedewszystkim moje zachowanie - ogromne (!) pobudzenie, agresja, myśli samobójcze, ze zgonującego i żygającego trupa w kilka sekund wstałem i zacząłem rozrabiać (bardzo żywiołowo), na dodatek od 40h nic nie jadłem i wciąż nie mam ochoty. Robiłem sobie już narkotesty z apteki, ale one wg ulotek wykrywają tylko "popularne" rzeczy - kokaina, THC, amfetamina, morfina i te wyszły negatywnie. Tutaj mam pytanie, czy da się zrobić test na dopalacze? Nie zależy mi, żebym odkrył, że byłem pod wpływem konkretnej substancji XXX, tylko o potwierdzenie czy wgl było coś poza alkoholem. Forma testu obojętna, może być apteczny, ale nawet bardziej bym wolał taki profesjonalny, z laboratorium

Dodatkowo zamierzam rzucić alkohol na jakiś czas (generalnie nie mam z nim problemu, więc myślę, że nie będzie z tym problemu), jestem już umówiony do psychiatry i do psychoterapeuty (w trakcie mojej "fazy" uzewnętrzniłem wszystkie moje skumulowane problemy z całego życia - w dużej mierze takie, które myślałem, że już dawno zamknąłem, oraz trochę się boję że może być to wczesny objaw jakiejś choroby, np. schizofreni (?)). Jako wiśienka na torcie będę odbudowywać wszelkie relacje, które w ciągu tych 2h zniszczyłem. Czy macie jeszcze jakieś pomysły, co mógłbym jeszcze zrobić?

#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #alkoholizm #psychiatria

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ef6bd6cdd8d55ea6422336
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
Widziałam taką akcję jak zgonowi podali na dziąsła hexen/nep, wtarli w dziąsła, meksyk z typem nie do opanowania, nawet po kilku strzałach w ryj po chwili odpalał i dalej wszystkich atakował