Wpis z mikrobloga

@surival: o proszę i standardowo pojawił się nieoczytany jełop z tekstami z dupy. Monteskiusz opisywał trójpodział władzy dla władzy królewskiej. Gdzie w podziale na wladze ustawodawcza sadownicza i wykonawczą mamy jakiekolwiek słowo o sposobie wybierania tych władz czyli demokracji? Pokaż jak to jest się nieskompromitowac i daj znać. Dzbanie bez szkoły.
siwy alimenciarz był dobra twarzą tego przedsięwzięcia politycznego


@progressive: Przecież on nie był twarzą KODu tylko podstawioną przez TVP osobą tak jak Lempart. TVP bierze największego odklejeńca z tłumu po czym kreuje go właściwie na prywatnego właściciela całej demonstracji po czym zaczyna po nim jeździć jak po #!$%@? przyrównując wszystkich uczestników do niego.

Dokładnie każdy jeden protest w tym kraju tak TVPiS rozbijał.
@progressive: Przecież on nie był twarzą KODu tylko podstawioną przez TVP osobą tak jak Lempart. TVP bierze największego odklejeńca z tłumu po czym kreuje go właściwie na prywatnego właściciela całej demonstracji po czym zaczyna po nim jeździć jak po #!$%@? przyrównując wszystkich uczestników do niego.

Dokładnie każdy jeden protest w tym kraju tak TVPiS rozbijał.


@KochanekAdmina: TVPis założyło Komitet Obrony Demokracji z konta Mateusza Kijowskiego?

19 listopada 2015 założył na
@Devhar: KOD mógłby mieć rację jeszcze setki razy, ale póki twarzą takiego ruchu będzie osoba, która nie płaci alimentów to nie będę tego traktował poważnie xD
@KochanekAdmina: hahahaha weź człowieku. Pis zorganizował kod i wybrał Kijowskiego na jej lidera. Lempart też. Napisała kurdej szatan debilnego posta. Stworzyła Margot i wepchnęła Lu pod tramwaj. Za każdą kompromitację "opozycji" odpowiada pis.
@embrion: nie mają nic wspólnego z demokracją sama w sobie. Sądy i policja istniały i istnieją w krajach autorytarnych. Ba! Nawet i były często w historii niezależne od samego władcy który był despotą i mimo despotyzmu władcy uznawali wyroki sądowe... Nie trzeba do tego żadnej demokracji. A policja? To to kompletnie nigdy nic z demokracją wspólnego nie ma i zawsze była zbrojnym ramieniem władzy utrzymującym porządek wyznaczony przez władzę niezależnie od
@jbc_wszystko: Nie wiem, w jakim kontekście były tamte słowa, bo moderacja usunęła komentarz. Domyślam się, dlaczego. Jakie "próbujcie"? Wytknąłem, że ktoś miał prawo czepić się tamtych kilku słów. Nie zrozumiałeś, ok, ale jeszcze się rozpisałeś zakładając jakie mogę mieć poglądy, no nieźle.

Nie pisałem, że demokracja i trójpodział są tym samym. Nie muszą być tym samym, żeby na siebie wpływały.
Odrobinę ochłonąłeś, więc może "naprawa pojęć" będzie bardziej skuteczna, kiedy komentarze
@embrion: w kontekście bredni o tym j k demokracja jest ważna dla sądów i policji. Nie jest. A jak napisałem - burdel w TK masz dzięki demokratyzacji sądów i pozwoleniu aby władza ustawodawcza do pary z wykonawczą które są wybierane demokratycznie następnie demokratycz.ig wybierały sobie sędziów TK.
Więc albo wykaż, że burdel w Polsce z TK, gdzie jedna partia nawsadzala tam swoich ludzi bo ma demokratycznie nieograniczoną władzę i demokratycznie podrzucała