Wpis z mikrobloga

@Syncu: Polecam nabiał i do popicia sok z kiszonej kapusty.

A tak serio to ja musze zjeść minimu 2h przed, bo inaczej źle się czuje, a co dokładnie u mnie to z reguły ryż+jakieś mięso z reguły chude i warzywa.
A jak na weekendzie chce zrobić trening rano to robię na czczo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Syncu: odstęp to na oko dwie godziny. Zależy co jadłeś. Jak już zjadłeś większy obiad i naszła Cię ochota żeby iść na siłownię to nawet j trzy godziny przerwy. Jak coś lekkiego to dwie godziny wystarczą w zupełności żeby nie było dyskomfortu.

Przed siłką to wypada jakieś węgle zjeść. Chleb razowy albo ryż będą ok. Kwestia też tego czy dużo dźwigasz i ile kcal potrzebujesz.
  • Odpowiedz
Ja jem pełnowartościowy obiad i za 20min wskakuje na siłkę :) w przeciwnym razie po 30-40min ćwiczeń dopada mnie kirewski głód. Minusem obżarstwa przed treningiem jest nagła potrzeba srania przy martwym xd
  • Odpowiedz
@Armizani: nie wiem czy sobie robisz jaja ale wypiłem wypiłem z pił litra słodkiego kompotu 20min przed siłka, czułem się świetnie i zrobiłem mega ciężki trening
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Syncu: nie robię sobie jaj, cukry proste do treningu jak najbardziej. Można też wszamac galaretkę, albo żelki haribo, bo mają kolagen.
  • Odpowiedz
@Syncu: bardzo długo szukałem posiłku przed trening który nie będzie siedział na brzuchu ani wzdymal, udało mi się w końcu znaleźć posiłek idealny:
- ryz
- dżem
- masło orzechowe
- kvarg
Jem to 2 godziny przed treningiem, nie siedzi na brzuchu i energia na cały trening jest
  • Odpowiedz