Wpis z mikrobloga

Ehh, powinienem jechać do klientów, powinienem coś ze sobą robić.

Życie #przegryw to dno, koledzy i koleżanki ze studiów na mazurach, nad morzem, za granicą, wszyscy piękni i uśmiechnięci, ale nie ja.

Ja leżę w łóżku i boję się wyjść z domu. #!$%@? jak ja sobie życie spieprzyłem to brak słów. Czuję się wyprany z chęci do życia, czuję że odstaję od społeczeństwa w bardzo negatywny sposób. Czuję że niczego w życiu nie zrobiłem, że każdy inny na moim miejscu zrobiłby kilka razy więcej niż ja. Właściwie to jakby mi serce stanęło czy inny zawał się przydarzył to by pewnie najgorzej nie było.

Poza tym - w końcu trafiła się ta jedna para na #tinder która pojawia się średnio raz na pół roku - tyle że ja nie wiem o czym mam z nią pisać. Tzn niby wiem ale jeśli ona potrafi kilkoma słowami odpowiadać to dobrze wiem że sparowało ją z kimś lepszym ode mnie to też kontakt w ten sposób zanika. To jest wynik tego że swoje życie #!$%@?łem. Poprowadziłem je w najgorszy możliwy sposób.

Poza tym niezdrowe jedzenie, nadużywanie kawy, alko do snu, zero siłowni czy innej aktywności fizycznej, zero motywacji do działania, do życia, zero par na Tinder, zero możliwości żeby różową poznać w jakikolwiek inny sposób. Jestem śmieciem nie człowiekiem. ()

Jedyne co mnie trzyma przy życiu to wojna za granicą i nadzieja że wezmą mnie do woja i będę mieć okazję walczyć lub zginąć w słusznej sprawie

#depresja #logikaniebieskichpaskow #psychologia #oswiadczenie
smutny_login - Ehh, powinienem jechać do klientów, powinienem coś ze sobą robić.

Ż...

źródło: comment_1659626053CtjeNVUb3qBsziTEqwdZxY.jpg

Pobierz
  • 15
@smutny_login: Idź do psychiatry po delikatne pillsy, na bank są Ci potrzebne, będzie gorzej jak nie zareagujesz, a tak może zyskasz trochę motywacji do działania i poprawisz coś w swoim życiu zaleczając po trochu przyczynę
Czemu nie możesz sam pojechać gdzieś na wycieczkę? Masz lęki przed ludźmi czy jak?


@Kamilo67: #usunkonto za takie rady zasługujesz na perm-bana. Podróżowanie polega na byciu z kimś, a nie samotnie jak creep #!$%@?. Znajomi, baba to must have przy podróży
Nawet normiki lubią jeżdzić gdzieś samemu.


@Kamilo67: pokaż mi jednego takiego normika. Co normik miałby robić samemu, jak NORMIK nie lubi zwiedzać tylko siedizeć na plaży i chlać? To przegrywy mają aktywne wakacje, zwiedzanie, normictwo chleje i imprezuje - a tego sie nie da robic w samotnośći
@Pozytywny_gosc:

pokaż mi jednego takiego normika.


https://www.youtube.com/c/drewbinsky/videos

Gość podróżuje sam, ludzi poznaje na mieście albo jak już to z randomami z neta się umawia. Ale nie ma z nim żadnej baby czy kolegów z rodzinnego miasta.

To przegrywy mają aktywne wakacje


To się zdecyduj, bo wg ciebie nie ma sensu samemu nigdzie jechać, czyli większość przegrywów ( ͡° ͜ʖ ͡°).

normictwo chleje i imprezuje


No wielu tak