Wpis z mikrobloga

@RedveKoronny: #!$%@? liceum, sekcja about me na koniec, użyj jakiegoś normalnego formatu CV bo twój jest nieczytelny, soft skills to jakiś żart, libraries do #!$%@?, nie używa się czasu przeszłego przy projektach.

Ogólnie pewnie masz na Polibudzie jakiś odpowiednik biura karier. Powinni ci pomóc napisać CV, najlepiej od nowa
@RedveKoronny: daj zdjęcie. Poza tym skoro masz tak mało doświadczenia to rozbuduj sekcje about me. Napisz czym się interesujesz/co lubisz robić w tematach zawodowych, mniej więcej skąd czerpiesz wiedzę, dlaczego wybrałeś programowanie itp.

Na pewno robiłeś sobie jakieś projekty dla siebie. W tej części możesz skrótowo o nich wspomnieć (np powiesz że interesujesz się modelami naturalnymi i masz swoje własne środowisko do zabawy z Dall-E)
@RedveKoronny: Jako ktoś nie z HR, ale kto czasem przeprowadza rozmowy z kandydatami - #!$%@? to accountability, resilience i communication, bo to gowno co mówi, a dostaniesz pytanie, żeby to rozwinąć i się zesrasz, bo będziesz gadał bzdury. Ja mam to w dupie i nie pytam o to, bo wiem, ze to jest napisane, bo ładnie wyglada, ale możesz trafić na kogoś kto się przyczepi

Jak chcesz się uprzeć i to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RedveKoronny: czemu nie zrobisz go w jakimś generatorze? Wiem, że to bzdety, ale rekruterami tak nie uważają i jak nie masz żadnego doświadczenia komercyjnego to musisz jakoś wyróżnić CV bo przepadnie w morzu innych kandydatów. Ogarnij canva albo templatki latexa