Wpis z mikrobloga

@RedveKoronny: nie wiem czy ktoś wyżej pisał, ale jeśli chcesz wysyłać na zachód Europy albo do USA, np na praktyki, to nie wklejaj zdjęcia. Standardem są CV bez zdjęcia, szczególnie ze jest duży nacisk na diversity, anti-discrimination, eliminating bias, etc. Co jest akurat słuszne - bo nikt Cię nie zatrudnia żebyś ładnie wyglądał. Według mnie zdjęciem sobie tylko zaszkodzisz. Nie wiem natomiast jak jest w Polsce. No i zakładaj LinkedIna
  • Odpowiedz
@RedveKoronny: Na reddicie jest wątek z jakimś najbardziej polecanym szablonem, który wygląda bardzo podobnie jak Twój.

Też bez wodotrysków, a ponoć najlepiej się skanuje w tych programach hr owych
  • Odpowiedz
@RedveKoronny: jeśli chodzi o kod to poczytaj o defaultowych wartościach w konstruktorach bo bez sensu powielasz kod, a co do funkcji poniżej to C-style cast w C++, było to jeszcze dopuszczalne 10 lat temu, ale w dzisiejszym C++ kłuje w oczy
  • Odpowiedz
@RedveKoronny: Cv jest Ok. Normalnie ludzie chcą wiedzieć jak wyglądasz, plus jako junior bez doświadczenia komercyjnego dobrze jest byś pokazał swój kod i jakieś programy, by wiedzieli czego ciebie trzeba douczyć / jak pokierować dalej.
  • Odpowiedz
@hetero_sapiens: C-style cast zajumałem ze stackoverflow (link), bo mam pewność że w ten sposób funkcja działa tak jak powinna, ale pokombinuje z tym.

Domyślne wartości konstruktora miałem na początku, ale coś się pieprzyło, więc zrobiłem tymczasową łatke. Zaraz to poprawię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RedveKoronny: Nikogo nie interesuje twój free time I gym czy skateboarding. Wywal to.
Nie masz doświadczenia zawodowego to więcej opisz o swoich skilach i umiejętnościach związanych z zawodem gdzie aplikujesz.
Education daj na sam koniec a skilla i projekty wyżej.
  • Odpowiedz