Wpis z mikrobloga

@Depilator: Nie popełnij jednego błędu. Jak już zaczniesz je jeść, to przestań palić, niby jest w ulotce napisane że przez pierwsze kilka dni można lekko popalać ale ja bym promował całkowicie przestać. Ja popełniłem błąd, bo popalałem chociaż mi się nie chciało (z przyzwyczajenia) i coś u mnie przeskoczyło, bo tabletki przestały działać i chciało mi się palić.
  • Odpowiedz
@Depilator: u mnie mija 3 rok bez palenia, a rzuciłem z paczki dziennie do zera w 1 dzień. Mogę polecić Tobie książkę Carra "Prosty sposób na rzucenie palenia". Musisz pamiętać, że jak nie palisz od dłuższego czasu to już nie możesz zapalić papierosa. Jak zapalisz jednego to od razu jest powrót do palenia i powrócisz do nałogu.
  • Odpowiedz
@Depilator: ważne jest jeszcze nastawienie, zmiana myślenia. Już nie jesteś palący, rzucający palenie tylko niepalący i tak musisz o sobie myśleć i mówić. No i ułożyć sobie w głowie, że już nigdy nie zapalisz.
  • Odpowiedz
@Depilator Ja nie palę od ponad 2 lat, kupiłem desmoxan ale źle się po nim czułem, odstawiłem i rzuciłem bez tego. Mimo wszystko nawet teraz bywają dni że chciałoby się zapalić, zwłaszcza gdy znajomi jarają.
Powodzenia ;)
  • Odpowiedz