Wpis z mikrobloga

Opowiem wam straszną historię.

Wykop ostatnio publicznie zlinczował człowieka znanego z imienia i nazwiska, przykleił mu łatkę gwałciciela z którą teraz musi żyć wśród swoich klientów i bliskich.

Jakiś anonimowy internetowy troll podjudził motłoch, a ten poszedł gdzie mu kazali, w końcu kto by nie uwierzył płaczącej w internecie dziewczynie?

Z brudnej tłuszczy linczującej tego człowieka udało mi się uwiecznić na poniższych fotografiach kilku wykopków. Może ich znacie i wiecie dlaczego tak zrobili? Dlaczego uwierzyli na słowo jakiejś nigeryjskiej księżniczce? Dlaczego przejmowali się jej rzekomą szkodą na którą nie było dowodu i jednocześnie byli gotowi krzywdzić człowieka z krwi i kości?

#afera #niebieskiepaski #rozowepaski #pieklomezczyzn
zbierski9 - Opowiem wam straszną historię. 

Wykop ostatnio publicznie zlinczował c...

źródło: comment_1659549946KHkAU5TKcb9N3R4cALv5dd.jpg

Pobierz
  • 66
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zbierski9: ale co ja tam robię XD ja kogoś zlinczowalem? Założyłem po prostu, że wydarzenie faktycznie zaszło, podkreślając przy tym, że całej sytuacji można było uniknąć zwracając uwagę facetowi na to, żeby jej nie dotykał.
PS wpis był skonstruowany w taki sposób, że wydawało się, że chłop się do tego przyznał, cokolwiek. Dopiero potem dodane były screeny, gdzie się tego wypierał i tłumaczył.
Co więcej - nie wiem, czy zauważyłeś, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@littlejunkie420 -2/10 to był jej post i działania moderacji. Typiara anonimowo oskarżyła prawdziwego człowieka na portalu ze śmiesznymi obrazkami jeszcze w dodatku kłamiąc z opisem sytuacji.

Mam nadzieje ze poszkodowany dostanie ładny hajs od wykopu i od durnej baby.

@frems: a skąd wiadomo, że kłamała? Ta sprawa się w jakiś sposób rozwinęła?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zbierski9: BTW przecież teraz to ty nawołujesz do linczu na komentujących, bo uwierzyli w jakoś tam uwiarygodniony wpis na wykopie i zarzucasz, że ktoś tu krzywdził "człowieka z krwi i kości". Ludzie piszą w tym wpisie przede wszystkim, żeby zgłosić sprawę odpowiednim służbom. No ja napisałem, że gość jest chory, jeśli czuje potrzebę masowania cudzego krocza (tak, uważam taką potrzebę za chorą, ty może nie XD) i że sprawę należy zgłosić
Dlaczego przejmowali się jej rzekomą szkodą na którą nie było dowodu i jednocześnie byli gotowi krzywdzić człowieka z krwi i kości?


@zbierski9: jak mialby taki dowod wygladac ? Strasznie mnie to ciekawi ? Przypominam ze zgloszenie na policje to zaden dowod, nie mowic juz o tym ze policja takie zgloszenie by zwyczajnie olala.
teraz co drugi wysryw będzie ZLINCZOWALIŚCIE CZŁOWIEKA, DOBRZE ŻE SIĘ NIE ZABIŁ


@golagolagola:
Czyli, że co, jakaś kobieta oskarżyła tatuażystę o molestowanie żeby zaoszczędzić 1k PLN, on na tym pewnie straci dużo więcej bo stracił markę, nie mówiąc już o nerwach i upokorzeniu, ale minął chyba dzień od faktycznego nagłośnienia sprawy i mamy o tym zapomnieć?
Powinno się o tym co jakiś czas przypominać żeby kolejny taki taki przypadek nie skończył
@zbierski9: @stray_dog: cześć, chciałbym na zimno bez śmieszków dodać od siebie kilka słów na ten temat.
Post opki skomentowałem pochopnie, infantylnie i lekkomyślnie - jak wiele rzeczy tutaj na wykopie. Dałem się zmanipulować jej wpisem, palnąłem sarkastycznie i bez zastanowienia.
Byłem po nocnej zmianie w robocie i rano przed pójściem spać przeglądałem wykop, a percepcję miałem bardzo przymgloną. Natrafiłem na wpis i dałem się jak dziecko łatwo otumanić. Po przebudzeniu,