Wpis z mikrobloga

Opowiem wam straszną historię.

Wykop ostatnio publicznie zlinczował człowieka znanego z imienia i nazwiska, przykleił mu łatkę gwałciciela z którą teraz musi żyć wśród swoich klientów i bliskich.

Jakiś anonimowy internetowy troll podjudził motłoch, a ten poszedł gdzie mu kazali, w końcu kto by nie uwierzył płaczącej w internecie dziewczynie?

Z brudnej tłuszczy linczującej tego człowieka udało mi się uwiecznić na poniższych fotografiach kilku wykopków. Może ich znacie i wiecie dlaczego tak zrobili? Dlaczego uwierzyli na słowo jakiejś nigeryjskiej księżniczce? Dlaczego przejmowali się jej rzekomą szkodą na którą nie było dowodu i jednocześnie byli gotowi krzywdzić człowieka z krwi i kości?

#afera #niebieskiepaski #rozowepaski #pieklomezczyzn
zbierski9 - Opowiem wam straszną historię. 

Wykop ostatnio publicznie zlinczował c...

źródło: comment_1659549946KHkAU5TKcb9N3R4cALv5dd.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
który w trzeci dzień ataku ruskich na Ukrainę napisał, że cieszy się, że samolot z ruskimi żołnierzami spadł


@Kismeth: Przeciez to powinno być podawane jako informacja dnia w każdym radiu, powód do otwarcia szampana

@Typowy_Janusz_z_brzuchem: na początku wojny moderacja dawała za to bany. Ja załapałem dwa. Jeden w lutym, drugi w kwietniu xD
  • Odpowiedz
@Kismeth: czego można sie spodziewać po nieudacznikach, którzy nie potrafią naprawić tego gówno portalu i rumun sobie od kilku miesięcy robi co chce, wrzuca co chce i ma wszystko w dupie a oni wprowadzili jakąś śmieszna weryfikacje na nocnej zmianie i ograniczają swobody w plusowaniu i nawet wysylaniu prywatnych wiadomości a jak wrzucisz kosmonaute to leci instant ban, no raczej nie rozumu i logiki, stecka i białek to jest karykatura
  • Odpowiedz
@stray_dog: Co do zasady, na starcie udziela się wsparcia ofierze, więc stąd pewnie słowa otuchy pt. dużo siły. Tym bardziej że wiemy że w tym aspekcie na wykopie to kuleje. Jednak w ostatecznym rozrachunku, wychodzi na to, że się myliłem co do osądu, w tej sprawie, więc mea culpa.

Mój stosunek do sprawy teraz: Mniej więcej jak na początku, niech to rozstrzygnie sąd. Jeżeli opka to podkoloryzowana, zmyśliła, to powinna
  • Odpowiedz
@CM711: Ale tym, to mnie nieironicznie #!$%@?łeś. Trącisz straszną hipokryzją, pisząc w wątku w którym współczujemy niewinnej osobie pomówienia, że jeżeli się on zabije, to ma ktokolwiek #!$%@?. Używasz samobójstwa (do którego mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie) jako instrumentu, żeby wyszło bardziej na twoje. Ha tfu hipokryto.
  • Odpowiedz
ta tępa moderacja mogłaby się raz do czegoś przydać i zbanować powyższych debili.


@Kismeth: Ale tylko jeden komentarz nawołuje do publicznego linczu. Za co reszta miała by dostać bana?
  • Odpowiedz
@stray_dog: Co do zasady, opkę tamtego wpisu znam z widzenia (byłą by w jakiś 10 osobach których nicki bym podał z pamięci). Widziałem ją na wykopie jak wrzucała memy, sporo udzielała się na nocnej, przez co - jak na realia wykopu miałem o niej dobre zdanie, tym bardziej że tu na oko 1/3 wpisów jest o tym jak to ktoś nie radzi sobie w życiu, więc no cóż, zakładałem że
  • Odpowiedz
i tyle? nie można udostępnić logów policji? przecież ten gość ma teraz zniszczoną karierę - ta baba powinna trafić do sądu za to
  • Odpowiedz
@Sharlene: widziałaś gdzie ten tatuaż? To tak jakbyś poszła na wosk bikini, nic nie powiedziała w trakcie a potem oskarżyła o molestowanie ¯\_(ツ)_/¯ Żałosne( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@stray_dog: w sumie prawdę napisał, gość zamiast pracować spokojnie musi się męczyć z aferą z dupy bo ćpunka sobie coś uroiła a dzbany uwierzyły na słowo - jak by nie patrzeć ma #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@littlejunkie420 -2/10 to był jej post i działania moderacji. Typiara anonimowo oskarżyła prawdziwego człowieka na portalu ze śmiesznymi obrazkami jeszcze w dodatku kłamiąc z opisem sytuacji.
Mam nadzieje ze poszkodowany dostanie ładny hajs od wykopu i od durnej baby.
  • Odpowiedz