Wpis z mikrobloga

Opowiem wam straszną historię.

Wykop ostatnio publicznie zlinczował człowieka znanego z imienia i nazwiska, przykleił mu łatkę gwałciciela z którą teraz musi żyć wśród swoich klientów i bliskich.

Jakiś anonimowy internetowy troll podjudził motłoch, a ten poszedł gdzie mu kazali, w końcu kto by nie uwierzył płaczącej w internecie dziewczynie?

Z brudnej tłuszczy linczującej tego człowieka udało mi się uwiecznić na poniższych fotografiach kilku wykopków. Może ich znacie i wiecie dlaczego tak zrobili? Dlaczego uwierzyli na słowo jakiejś nigeryjskiej księżniczce? Dlaczego przejmowali się jej rzekomą szkodą na którą nie było dowodu i jednocześnie byli gotowi krzywdzić człowieka z krwi i kości?

#afera #niebieskiepaski #rozowepaski #pieklomezczyzn
zbierski9 - Opowiem wam straszną historię. 

Wykop ostatnio publicznie zlinczował c...

źródło: comment_1659549946KHkAU5TKcb9N3R4cALv5dd.jpg

Pobierz
  • 66
@zbierski9: 2/10 bo odpisałem. Przepraszam ale daleko jest mi od linczowania kogokolwiek, tym bardziej bezpodstawnie. Co w moim komentarzu tak Ci się nie spodobało?

Nie znamy się ale ja Ci napisze dlaczego „tak zrobilem”.
Nie jestem w temacie rozwoju tej sytuacji, na moment mojego komentarza sytuacja była taka ze dziewczyna poczuła się dotykana/zgwalcona przez tatuażystę i miała wielkie wątpliwości czy to powinna zgłosić.

Co w takiej sytuacji powiesz biednej kobiecie (nawet
@stray_dog: Ok, przyznaje, z perspektywy czasu dałem się wkręcić przez trolla. Nie wiem co finalnie wyszło z tej sprawy, celem mojego komentarza była jedynie aprobata zgłaszania takich sytuacji gdy kobieta czuje się zgwalcona. Przyznaje ze pisanie takich rzeczy na wykopie nie powinno mieć miejsca - może jedynie w przypadku finału gdy już mamy cała sprawa rozstrzygnięta.

Nie zgodzę się na pewno z nazywaniem mnie przez OP „brudna tłuszcza linczujaca tego człowieka”