Wpis z mikrobloga

CLA220 2020 w Mercedes Leasing
- AC + OC: 6000,- (najlepsze co znalezione, po dobrych znajomościach, 24 lvl)
- przegląd samochodu w ASO: 3600,- (filtry, oleje)
- dodatkowo skończyły się właśnie klocki + trzeba nowe opony na zimę.

10 tysięcy raz do roku w lato. To tylko taka adnotacja do tych, co mówią „w leasing to każdy może”. Może, ale niestety nie ma nic za darmo.

#motoryzacja #samochody #leasing #bekazpodludzi #zalesie #chwalesie
30062018 - CLA220 2020 w Mercedes Leasing 
- AC + OC: 6000,- (najlepsze co znalezione...

źródło: comment_1659536259T2BZushY2jEbAO2NJK0xEB.jpg

Pobierz
  • 90
@s---k Chłopie, ale po co mi mówisz takie trywialne rzeczy? Audi to premium. Audi należy do grupy vaga. W grupie vaga masz chociażby VW i jeszcze niżej w grupie vaga masz chociażby Skodę czy Seata. Co z tego? Wrzucam na czarno, bo szkoda czasu na dyskusję z takim dzbanem jak ty.
@Xune Porównywać 180d czy 316d do Giulii 2.9 to też super pomysł, taki nie za mądry.

Polecam wygooglować luxury car brands. Jest Mercedes, Bmw, Audi czy Porsche i o dziwo ku zdziwieniu jakże mądrych tu wykopków, nie ma Alfy Romeo. No ciekawe czemu :) Może dlatego, że Alfa Romeo to nie marka premium?

A jeszcze odnośnie tego, że niemieckie. W rankingu masz chociażby LR, Jaguara czy Lexusa. Faktycznie niemieckie fury, nie ma
Polecam wygooglować luxury car brands


@piwakk: Zrobione!
Pierwszy wynik: https://luxe.digital/business/digital-luxury-ranking/best-luxury-car-brands/ brak Alfy, poza Twoją trójką jest Volvo, Tesla, Lexus czy Cadillac chociażby.
Drugi wynik: https://en.wikipedia.org/wiki/Luxury_car - w tabeli w kolumnie Sample luxury vehicle brands jest obecna Alfa.

Pozdrawiam cieplutko.

To co OP udowodnił to:
- Serwis M-B jest drogi
- Ubezpieczenia są drogie :(
@30062018: Lol ja i siebie w hyundaiu za przeglad i30N płace 500-700zl. Ubezpieczenie 4500zl za fakture na 160k. To ile to twoje cla kosztowało?

Klocki komplet przod tyl to 2 lata temu było 3500zl. Ładne ceny tam macie w mercu :|
Tesla w premium to też dobry żart.


@piwakk: Wykończeniem? Faktycznie dobry żart. Przyśpieszeniem 0-100? Absolutny szczyt premium :)

jest tam też DS

No DS 9 jest nieporównywalnie bardziej premium niż CLA 180d :) Twierdzenie że każde M-B jest premium bo marka wypuściła trochę drogich, premium egzemplarzy jest absolutnie bez sensu w czasach kiedy ten sam brand wypuszcza golasa dupowóz i wypasioną limuzynę z lodówką na szampana (w sumie strzelam na ślepo
@Xune Wykończeniem. Ale co to za porównywanie różnych segmentów? Bez sensu absolutnie. Idąc tym tokiem myślenia to Talisman initiale Paris jest premium, a mercedesa a klasa nie.

Według różnych artykułów, testów itd. marka to od razu gama premium. Niezależnie od tego czy to a klasa czy s klasa czy bmw serii 1 czy bmw serii 7. Pojedziesz na serwis to mając to czy to zapłacisz kupę siana, bo to ciągle mercedes albo
mercedesa a klasa nie.


@piwakk: No nie nazwę Mercedesa A klasy premium xD

Ale co to za porównywanie różnych segmentów? Bez sensu absolutnie.

No dokładnie - bez sensu nazywać auta z różnych segmentów jako "premium" tylko dlatego że najdroższe modele danej marki są premium, a my patrzymy na podstawowy dupowóz w golasie.

Mamy bardzo różne opinie na ten temat i chyba się nawzajem nie przekonamy.
@s---k ale jesteś pewien, że to była cała inspekcja? U mnie w mojej Mazdzie 6 też wymiana oleju i filtra oleju kosztuje ~1200 zł. Ale Cała Inspekcja ostatnio kosztowała 700 euro z furą zastępczą i całą inspekcją podczas której wymieniali wszystkie płyny, odgrzybiali i ozonowali klimę, sprawdzali wszystkie systemy, aktualizacje softu, #!$%@? muje dzikie węże.
@s---k po roku to jeszcze gwarancja chyba nie? Ja już dawno po gwarancji ale dla świętego spokoju zawsze robię inspekcje w ASO. Choć racja, sama wymiana oleju plus filtra za 3.5k to patologia..