Wpis z mikrobloga

CLA220 2020 w Mercedes Leasing
- AC + OC: 6000,- (najlepsze co znalezione, po dobrych znajomościach, 24 lvl)
- przegląd samochodu w ASO: 3600,- (filtry, oleje)
- dodatkowo skończyły się właśnie klocki + trzeba nowe opony na zimę.

10 tysięcy raz do roku w lato. To tylko taka adnotacja do tych, co mówią „w leasing to każdy może”. Może, ale niestety nie ma nic za darmo.

#motoryzacja #samochody #leasing #bekazpodludzi #zalesie #chwalesie
30062018 - CLA220 2020 w Mercedes Leasing 
- AC + OC: 6000,- (najlepsze co znalezione...

źródło: comment_1659536259T2BZushY2jEbAO2NJK0xEB.jpg

Pobierz
  • 90
@30062018: ok, 10k rocznie jeszcze się przeboleje. A jak się to ma do miesięcznej raty leasingu?


10kPLN rocznie to taki dodatek do comiesięcznej raty - dodatek z tytułu przeglądu i ubezpieczenia.
@Creepsinho cala inspekcja? Przeglad Mazdy to okolo 20 punktow.

Sprawdzanie wszystkich systemow? Jedno polecenie dct.

Wymiana wszystkich plynow? Olej, hamulcowy, chlodniczy wątpię bo bez awarii pierwsza wymiana wg instrukcji po 10 latach.

#!$%@? muje dzikie weze mogą być dla laika ktory nie lubuje sie w majsterkowaniu, dla malo wprawnej osoby taki przeglad coroczny w M6 to 2-3h pracy. Bron Boze nie zachecam zeby kazdy sam robil sobie przeglady roczne, ale nie mowmy
@Imbeer ale ja nie powiedziałem nigdzie, że zrobi cuda za niską cenę. Po prostu powiedzieli mi, że trzeba machnąć przy wymianie przegląd z okazji 6tych urodzin auta to zoebikem i się temat zamyka. Auto to dla mnie narzędzie pracy więc chce, żeby było sprawne. I tyle :> mam gdzieś kwit z całą listą kontrolna więc mogę podrzucić ale nie interesowałem się specjalnie poza tym, co usłyszałem w serwisie.
@Xune:

To jest wykop, oczywiście że CLA 180d czy inne BMW 316d są bardziej premium niż Giulia Quadrifoglio bo są niemieckie, powtarzam NIEMIECKIE, nie to co Rdzalfa Romeo :) Bez gwiazdy nie ma jazdy hehehehehehheheheheeee


Co ty pierdzielisz, przeciez wlasnie na wykopie panuje calkowity hej BMW/AUDI/Merc xD
Tutaj 760iL z 2019 to wieksze gowno niz dacia duster 2022
@s---k raz - wez pod uwage ze domowy mechanik nie ma szkolen, dokladnie opisanych procesow i najlepszych narzedzi.

Dwa - roboczogodzina w ASO mazdy w marcu kosztowala cos w okolicach 350+zl, nie wiem jak teraz. Ile z tego ma serwisant - obstawiam ze nie wiecej jak 50zl/h

Chcesz udowodnic tymi pytaniami ze serwis w ASO to przystepna cena?
@s---k: ale ja nie mowie o tobie tylko ogolnie. A juz nie daj panie jezusku sie pochwalic ze masz np starsze niz 10 lat albo co najgorsze co doprowadza wykopkow do palpitacji serca -SUVA to cie zagryza