Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Stawiają na szali czyjeś życie, więc ich własne jest po drugiej stronie.


@Bielecki: Wiesz co, gdyby to prawo istniało, to myślę, że jakby motocyklista zatrzymał się przy swoich znajomych porozmawiać, to mogłoby się to dla niego nieprzyjemnie skończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale w sumie to Brazylia, tam ani policja nie działa ani nic, dziki kraj, więc nie zdziwiłbym się gdyby zezwolono na takie załatwianie spraw.
  • Odpowiedz
That is why the convicted criminal Lula da Silva (released by our corrupt Supreme Court) is now trying to be reelected this year, thru voting fraud, just like happened in the US.


@niewiadomocowscenariuszujest: a masz cos wiecej niz wypowiedz jakiegos szurka z brazylii?
  • Odpowiedz
That is why the convicted criminal Lula da Silva (released by our corrupt Supreme Court) is now trying to be reelected this year, thru voting fraud, just like happened in the US.


@niewiadomocowscenariuszujest: Hahaha oczywiście xD Widzę odklejka bolsonarowców (o dziwno sam prezydent to foliarz xD). Nie, żebym popierał Lulę, bo to kolejny dzban, a Brazole mają wyprany łeb socjalistami na przemian z prawicowymi rządami. Wieczna sinusoida #!$%@? od jednego
  • Odpowiedz
@prnppp: @r5678: No poprostu bajka. Też lubię nieudolne państwa które pozwalają zabijać kogo się chce na podstawie pojazdu jakim jadą i opini randoma. Tak naprawdę takie prawo sprawi że złodzieje zaczną odrazu atakować tak by zabić bo przynajmniej nie rozjedzie albo przesiada się na inny pojazd. Za to masa uczciwych motocyklistów zostanie zmielona bo ręką zdrętwiala im na kierownicy i chcieli wyprostować.
  • Odpowiedz
nigdy nie wiadomo czy kierowca nie zechce mnie rozjechać, bo uzna że kogoś chce napaść


@zabolek: jak nie celujesz bronią w kierowcę ani nie grozisz mu nożem tylko sobie zwyczajnie jedziesz to nie powinieneś czuć się zagrożony
  • Odpowiedz
@niewiadomocowscenariuszujest: ja #!$%@? ludzie to najgorsze bestie zwierzęta na Ziemii xD mieć inteligencję i szansę na robienie co się chce to wolą się mordować. Wiem ciężko im się żyje ale to nie jedyne wyjście czy jakaś walka o przetrwanie, to łatwy zarobek dla nich.
  • Odpowiedz