Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Filipterka25: kacapa nie zrozumiem, latynosa nie zrozumiem, jeszcze sto lat temu jak się ludzie zachowywali też ciężko zrozumieć gdy innych ludzi traktowali jak podludzi za bycie czarnym lub żydem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
niby spoko, ale nie chciał był być motocyklistą przy takim prawie, nigdy nie wiadomo czy kierowca nie zechce mnie rozjechać, bo uzna że kogoś chce napaść


@zabolek: oni tam dobrze wiedzą kiedy jest napad - jak tam pomieszkalbys to też byś wiedział
  • Odpowiedz
nigdy nie wiadomo czy kierowca nie zechce mnie rozjechać, bo uzna że kogoś chce napaść


@zabolek: Wystarczy nie machać klamką na środku ulicy.

Najbardziej mnie ciekawi to jak oni sobie randomowo w nich wjeżdżają. Rozumiem jak cię napadają co widać na kilku nagraniach. Wtedy jasne, że do takiego strzelasz lub próbujesz potrącić. Ale tu na kilku filmikach widać jak kompletnie randomowy chłop sobie ot tak w nich wjeżdża i odjeżdża. Zupełnie
  • Odpowiedz
@zelan: Zabawne jak w świetle prawa takich ludzi wypuszczają skorumpowani sędziowie i ci dalej rabują i zabijają. To co ma zrobić zwykły obywatel, nie mogąc liczyć na sąd?
  • Odpowiedz