Wpis z mikrobloga

@Defibrylator_Defekator: Odpowiedź o kwesti lewactwa jest odnośnie kwestii tego czy osoba będąca gejem zarażonym chorobą jest lewakiem czy nie jest lewakiem - nie jest ważna to jest znaczenie tego co napisałem.
Ważna jest ogólna akceptacja zachowań powodujących rozprzestrzenianie się choroby przez lewactwo i rozmydlanie problemu na to czy gej jest prawakiem czy lewakiem i udawanie, że to nie geje roznoszą choroby.
Prościej nie potrafię.
  • Odpowiedz
Z czym się kompromituje? Statystyka mówi, że to jest choroba gejów i 98% zarażeń to geje.


@jbc_wszystko: Z tym, że się powtarzasz jak zdarta płyta, gdy argument dotyczył zupełnie czegoś innego, ale cały czas nie potrafisz tego zrozumieć xD

Dobra spróbuję ci jaśniej wyłożyć - orientacja seksualna wcale nie wyznacza poglądów, a to zasugerowałeś w pierwszym wpisie. Teraz już łapiesz?
  • Odpowiedz
@jbc_wszystko:
Widzę, że nie zrozumiałeś aluzji, więc pozwól, że wytłumaczę. :)

Po pierwsze, zrozumiałem co miałeś na myśli pisząc to co pisałeś. Po drugie, mi wyłącznie chodziło tylko o to jakie fikołki logiczne robisz, by tylko i wyłącznie zrzucić całą winę za rozprzestrzenianie choroby pod twz. "lewactwo".

Tym wyjaśnieniem kończę tą dysputę, miłego dzionka ;)
  • Odpowiedz