Wpis z mikrobloga

@chrupek18: w mojej firmie (w której zaczęłam pracę 7 lat temu) można było ubiegać się o dofinansowania na wynajem mieszania. Było to do jakiejś tam konkretnej kwoty, nie pamiętam jakiej, ale znalazłam mieszkanie którego miesięczny wynajem kosztował 1300zł i całość płacił szef, mi zostawały tylko do zapłaty rachunki za prąd, wodę i gaz.
@chrupek18: Kobiecie najprościej jako operator GMDSS (radiowiec) - wystarczy kurs operatora i jakiś sctw. Ewentualnie poprzez oficera BHP, kursy, studia i certyfikaty morskie. Ogólnie nie chętnie kobiety są zatrudniane bo często gęsto robota jest trudna albo trzeba coś targać ciężkiego i po prostu fizycznie nie dają rady. Geolodzy i petrofizycy też latają ale to już nie są etaty w całości morskie. Ewentualnie kuchnia i praca jako steward. >
na platformie wiertniczej po dwóch latach Cię stać na kupno mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pabl0: no trochę jednak tak... wg wujka googla przecietne zarobki to $75k. Po dwóch latach nawet z zapłaceniem 40% podatku to jest troche ponad 400tys złotych. Koszty życia przez te 2 lata? Jakiego życia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)