Wpis z mikrobloga

@luxkms78: sprawdziles sobie mirek z czego to gowno jest zlepione? i wiesz ze tam jest bpa, i robiac sobie warzywa na parze ten plastik podgrzewany dostaje sie do twojego zdrowego jedzonnka?


@kNb69: I pyk - świeżaczek na czarnolisto. Żegnam świeżaczka z kompleksami i życzę choćby lidlomixa...
@luxkms78 nie widzę różnicy pomiędzy tym, a chwaleniem się, że obiad zrobiła mama


@lizakoo: Nie dziwię się. Jak użyjesz kiedyś to zobaczysz.

P.S. dlaczego chwalenie? Osoby które to tak odbierają mają chyba jakies kompleksy mam wrażenie...
@luxkms78 używałem, twój argument to inwalida


@lizakoo: Ogólnie na wykopie spotyka się często 2 typy ludzi:

- tacy którzy na widok czegoś taniego, niskiej jakości etc. chcą się dowartościować: "Panie, ja takiego syfu nie używam / nie jadam etc."
- tacy których na przykład na coś nie stać i leczą swoje kompleksy przypisując je innym swoimi wpisami.
@luxkms78: po co kupiłeś tak drogi garnek z mieszadłem, skoro mieszadło elektryczne to koszt 100-200 ł a zestaw garnków wysokiej jakości to ok. 500 zł?


@Proba_Ratowania_Poziomu: Szczerze? Z ciekawości, z wygody, na prezent dla żony (mimo że głównie ja go używałem/używam - choć i tak bardzo rzadko obecnie.). No i kiedyś jadłem/piłem parę rzeczy zrobionych w nim i bardzo mi podpasowały. Poza tym jest bardzo wielofunkcyjny - jak żaden robot.