Wpis z mikrobloga

Naprawdę nie wierzę, że pozwoliliście takiemu pazernemu ladaco zaszczuć tę biedną dziewczynę, rozumiem, że jak ktoś ma pieniądze i dużo obserwujących to już nie musi uważać na to, co mówi w Internecie, bo zawsze może kogoś zastraszyć i ocenzurować. Powinni cały wykop zamknąć, bo ludzie ciągle wrzucają tu ocenzurowane czaty. Jest mi bardzo, ale to bardzo smutno, mam ochotę zrobić #usunkonto #afera #wykop
https://www.wykop.pl/link/6760387/
  • 33
@mathmed: Zdążyłam się już zapoznać z dostateczną ilością materiału, ten człowiek to zwykły manipulator, dla którego jedyną osobą, jaka się w życiu liczy, jest on sam. TaZA zgrywa twardzielkę, ale rozmawiałam z nią, hejt i nienawiść ją przerasta, to autystka w ciężkiej depresji, po traumatycznych przejściach, ten cholerny kretyn ją zabije. Mam nadzieję, że te kilka dodatkowych sprzedanych biletów było tego warte (bo jak się okazało, w środku afery zamieścił kolejną
@fiziaa: To trudne czasy, wszyscy musimy sobie poradzić - on znalazł sposób i z niego korzysta. Koleżanka dała mu paliwo przy okazji koncertowo się podkładając i to na każdym kroku. W opinii większości postąpiła źle, trudno się z tym nie zgodzić.
@mathmed: Niestety autyści nie potrafią wykryć, kiedy ktoś ich okłamuje, usiłuje nimi manipulować i wykorzystać. Dlatego przypuszczam, że ten jest farbowanym lisem. Acz nie zgadzam się, że się podłożyła, próbowała rozmawiać z tymi ludźmi, autyści nie rozumieją, że wiele osób to po prostu zakute łby, które jak coś sobie wbiją, to im młotkiem nie wybijesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@fiziaa: proszę nie manipulować i nie kłamać. Ten człowiek nikogo nie zaszczuł ani nikim nie manipulował, posty i komentarze tej dziewczyny mówią same za siebie.

Lekcja z tego taka, żeby przed tworzeniem treści w internecie i wydawaniem się w pyskówki z innymi internautami zadbać o własne zdrowie psychiczne. Bo ewidentnie dziewczyna nad sobą nie panuje i ma zaburzenie rozumienie rzeczywistości - co ma mniej wspólnego z autyzmem a więcej z
@mala_rybka: To Ty manipulujesz i kłamiesz, groźby prawne i nasłanie hejterów to Twoim zdaniem nie jest szczucie? Ona nie zrobiła nic złego, nie rozumiem, jak można stawać w obronie takiego typa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@fiziaa: co to w ogóle za egzotyczny konstrukt, te "groźby prawne"?

Jesteś żywym dowodem na to, że powiedzenie "boże chroń mnie od przyjaciół, bo z wrogami poradzę sobie sam" ma bardzo dużo sensu.

Chcesz wiedzieć kto nasłał na nią hejterów? Nie, nie wywołany do tablicy bloger, tylko TY. To TY dodałaś wpis na wykop, a gdybyś tego nie zrobiła aferka ograniczyłaby się do kręgu osób zainteresowanych tematem i znających blogera. To
@dioxyna: zaraz usłyszysz z jej strony fikołka, że to on okłamuje, ale nie ją a innych autystów którymi manipuluje i oszukuje, bo nie chce zmienić ich życia na lepsze angażując się w wojenkę z UAM. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ona szlachetna "siłaczka" chcąca zmieniać świat na lepszy kontra on, zły manipulator, pozer i naciągacz... No i najważniejsze: Pamiętaj że ona nie opublikowała tego gdyż jej odmówił -
@raffi74: tak, tylko, że to jest failed argument, niestety, zawieszone myślenie i upór który jest tak mocny, że nie pozwala spojrzeć na tę sytuację jasno i klarownie. Bycie osobą autystyczna nie powinno być wymówką do zwykłego szacunku, ten upór bardzo szkodzi "aktywistce" i grupie którą reprezentuje.
@dioxyna: Masz rację. Tak się okopała po swojej stronie sporu, że nie jest w stanie zrozumieć racji drugiej strony. Już gdzieś pisałem, że pobieżne spojrzenie na jej stronę na fb wskazuje że toczy wojnę z UAM od jakiegoś czasu (a to nie wymieniono jej uszkodzonego biurka co nie pozwalało jej się skupić na pracy, a to jej odczynników nie kupili, a to nie pozwolili wykładów prowadzić tłumacząc brakiem kompetencji a przecież