Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@drewnianydinozaur: well, to prawda, że LOTR Jacsona mocno różnił się od książki, ale ja czytając próbowałem sobie porównywać i no rozumiałem dlaczego w filmie pewne rzeczy zmieniono. Nie rozumiem o co chodzi z tym You Shall not Pass, przecież w książce dokładnie to mówił, a w filmie ta scena wyszła super o innych rzeczach nie wspominając bo na liście z lewej jeszcze parę rzeczy jest naciąganych. Jeśli o mnie chodzi to
@Merdarion_PL: No właśnie rzecz w tym że ludzie już się przypieprzają, mimo że nie ma w tym żadnej merytoryki, owszem postaci w trailerze wyglądają nieco karykaturalnie, ale to samo można powiedzieć o wielu scenach z Hobbitonu, a już casting Hugo Weavinga na Elronda do dziś mnie rozbraja, a Legolas jest jeszcze bardziej nijaki niż w książkach i scena ze snowboardowym zjazdem na tarczy to czysta parodia, ale mimo wszystko filmy są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BDLK_IMPRTR: czy ja wiem czy Hobbit był jakiś strasznie zły? Jak dla mnie oddaje klimat książkowej wersji. Pomijając oczywiście wątek miłości elfki i krasnoluda. XD Było wiele więcej głupich scen, orkowie byli bardziej bajkowi i to pasuje. Bo to była podróż oczami Bilba, o wiele mniej mroczna i ponura niż podróż Froda do Mordoru. To po prostu pasowało jako taka wizualizacja stron jego książki. ( ͡° ͜ʖ ͡°