Wpis z mikrobloga

@wfyokyga: Od kiedy odkryłem słuchawki bletooth, nigdy już nie miałem żadnych " na kablu " . głównie słucham youtube i to w 480p żeby zaoszczdzić transfer na komie, nie potrzebuję jakości FLAC 320 kbit/s xD
@wfyokyga jak myślałem, w komentarzach zesranie o to, że przecież są słuchawki BT.
W którą stronę poszedł świat, że znajdują się przeciwnicy posiadania dodatkowych funkcji?
Ja chcę mieć możliwość podłączenia auxa np. do radyjka na podwórku albo w aucie.
No ale przyjdą frajerzy i powiedzą, żebym sobie kupił sobie nowy głośnik albo zmodyfikował auto.
Jeszcze jeden się brandzluje że zaraz i gniazda ładowania nie będzie i zamiast kabelkiem ładować będę ze sobą
@wfyokyga heh, dlatego kupiłem sobie starego LG z quad dac, którego używam jako odtwarzacza muzyki. Nie neguje funkcjonalności i wygody słuchawek BT, ale jeśli chodzi o jakość dźwięku to nie wymyślono jeszcze nic lepszego od kabla.

@Rapsii mam iBasso DC05 i Fiio BTR3K - oba tanie, oba grają fajnie i można nimi napędzić nawet planary, oczywiście do rozsądnej głośności.

@artiom143 o jakich słuchawkach mówisz? Z mojego doświadczenia dowolne słuchawki BT podłączone do