Wpis z mikrobloga

Coś mi sie wydaje, ze ten rozpad byl przez to, ze to Friz ich olal. Podobnie troche sugerowal Rezi na strimie, ze on od czasu ogloszenia o karla widzial, ze Friz traktuje to czysto biznesowo.
Nie zdziwie sie, jezeli reszta ekipy sie obroni wlasnie prawdziwa przyjaznia i beda razem nagrywac i miec b. dobre viewsy. Tak mnie naszlo po dzisiejszym odcinku u Murty, ze bardzo fajnie sie to ogladalo jak z poczatkow ekipy.
Jak zadna z dziewczyn nie bedzie nagrywac z Wersow to tez ona bedzie sie musial 2x mocniej starac zeby utrzymac viewsy.
#friz
  • 9
@corryand: wersow ma tak duże sporo fanek, że względu na teamsowki, pozostałe dziewczyny nie mają takiego backupu. Raczej zbyt stabilne wyświetlenia, może zmieni content na bardziej vlogowy, będzie robić więcej wywiadów czy coś, ale viewsy utrzyma
@MrBeast: mi ciezko wydac wyrok kto jest winny za ten rozpad. Oni sa totalnymi leniami niekreatywnymi dla ktorych nagrywanie to kara i przez to na bank wzrastala Friza irytacja, a z drugiej str Friz prawdopodobnie zbyt biznesowo i przedmiotowo ich traktowal budujac falszywy obraz przyjazni. No i jak w USA Friz mial zjazd i nie chcial wiecej nagrywac to wszyscy sie starali by to utrzymac i bez niego nagrywali ile sie
@corryand: Nie No przyjaźń na pewno była, tylko właśnie przyjaźnią wykorzystywali go, obijali się bo są kolegami to nic nie powie. Friz nie raz wybuchał złością i pewnie teraz tak wybuchł ze powiedział: pokaże wam ze da się was szybko zastąpić Genzie i kilkoma osobami, chcecie to sobie odchodźcie. Ale na 99% tam poszło o kasę i tyle
@MrBeast: moglo tak byc, dla mnie taki scenariusz jest bardzo realny jak i taki, ze moze zostali postawieni przed faktem, ze on juz nie chce z nimi wspolpracowac i dawac zasiegow, ze maja isc samemu ciagnac swoje kanaly i on sie teraz skupia tylko na Genzie i T5M i oni poczuli sie skrzywdzeni i potraktowani jak przedmiot. Dla mnie w sumie zawsze byli #!$%@? to, ze Friz u nikogo sie praktycznie
@corryand: Nie ma szans, Tromba robi przerwę na YT na walki, minimajk to samo, Murcix cały kontent oparty na nowym związku. Z Paulina Minimajka nikt nie będzie nagrywał No bo kto? Wersow była dla niej idealna i pewnie dalej do niej będzie latać. Krzychu ma swoje samochody, nowy garaż i on będzie miał kontentu na rok do przodu. Patec znowu gdzieś wyjedzie wiec nie będzie wspólnego nagrywania. Nowciaxa nowy film 20