Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurna jednak wraca( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drugi raz koronawirus, ostatnio w grudniu, tydzień gorączki, teraz dużo łagodniej. Powiedzmy z 10-15% tego co było wtedy. (jeśli chodzi o ogólny stan). Wiem nawet od kogo i w którym momencie się zaraziłem. Wystarczyło postać obok zakażonego 10-15minut. Po 6-8 godzinach już miałem objawy.
Szlag....

#koronawirus #choroby #medycyna #lekarz #szpital
Pobierz runnerrunner - Kurna jednak wraca( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Drugi raz koronawirus, ostatnio w grudn...
źródło: comment_16592601622L8xlRxKAokHp5nVZTgBpx.jpg
  • 41
@runnerrunner: Skoro zrobiłeś loteryjny test to znaczy że jesteś.... Bo co to zmienia? Nic. Tym bardziej że to może nie być covid ale zwykla i fekcja innym wirusem ale te testy i tak pokażą co innego. Obecność to nie infekcja.
Polej rękę wódką, zrób z niej wymaz na obecność alkoholu i wyciągnij wniosek że na podstawie pozytywnego testu jesteś pijany.

Także owszem, jesteś.... debilem. Sory ale sam zacząłeś ¯\_(ツ)_/¯

Schemat jest
@runnerrunner: piąteczka! Lipiec 2020 (po weselu) i teraz po raz drugi (po festiwalu). Pierwszy raz był tragiczny - ujawniła mi się astma i mam mocno zmienione przez to życie już na zawsze. Teraz tylko gorączka, ból gardła i nieco większe problemy z oddychaniem niż na co dzień, oby tak zostało.
Szybkiego powrotu do zdrowia!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bigbluee: nie zgadzam się, nie testuję się losowo. Testuję się wtedy gdy mam jakieś objawy, które są podejrzane. Miałem wielokrotnie przeziębienia czy nawet i grypę. Teraz mam koronawirusa, bo wiem jak się czułem wtedy i jak teraz. Naprawdę potrafię odróżnić swój stan zdrowia. Test to potwierdził.

Żeby w pełni mnie zrozumieć, jestem zwolennikiem szczepień ale przeciwnikiem izolacji, oraz wszelkich obostrzeń. Chciałby żeby koronawirus był traktowany jako zwykła grypa lub przeziębienie.

Wybacz
@runnerrunner: ...Wierzę w naukę...

czyli jednak opieracie to na wierze, wykluczając dowody, dane i statystyki
gdyby Ziembe pokazywali w TV z pozytywnymi komentarzami, to byłby naukowym autorytetem
a tak zrobił miejsce dla innych szarlatanów - Horbana, Simona, Grzesiowskiego...

mała porada:
policz ile razy miałeś tężec, który dzięki szczepieniom przeszedłeś łagodnie
może to Ci da do myślenia
@runnerrunner: Wierzyć - pozwalać na bycie okłamywanym i oszukiwanym. Można się rozejrzeć za ofiarami. Różne łatki mają przypiete, od rolnika po pracownika korporacji, od frankowicza po dawkowicza. Ich nieszczęścia łączy wiara. Czy to w ministra, księża, szefa, specjaliste, eksperta, celebryte. Ty wierzysz w naukę, kto inny w boga, w sklep założony na ,,słupa" z przecenami -30%.

Z podjętych przez ofiary decyzje biorą się też ich krzywdy.
@runnerrunner: my z różową przechodziliśmy miesiąc temu. Traf chciał, że zachorowaliśmy akurat w okresie największych upałów, więc początkowo myślałem, że po prostu z gorąca bardzo boli mnie głowa i jestem cały spocony. Dopiero gdy mój różowy się zaraził to ogarnąłem, że to pewnie covid. Trzymaj się mirku!
Żeby w pełni mnie zrozumieć, jestem zwolennikiem szczepień ale przeciwnikiem izolacji, oraz wszelkich obostrzeń. Chciałby żeby koronawirus był traktowany jako zwykła grypa lub przeziębienie.

Wybacz ale bardziej wierzę epidemiologom wirusologom oraz lekarzom. Wierzę w naukę, nie wierzę reszcie specjalistów z YouTube.


@runnerrunner: Problem w tym, że lekarze chcą powrotu wirusa a dokładniej to dodatków covidowych mu towarzyszących więc już zaczęło się pitolenie o obostrzeniach. Za to epidemiolodzy też już pieprzą, że
@runnerrunner: Ja tam do 2020 jak byłem przeziębiony się w miarę izolowałem ale od 2020 jak zaczęło się to całe pieprzenie, że każdy może być chory to olałem i od tego czasu miałem kilka przeziębień w tym nietypowych, grypę żołądkową i zawsze normalnie chodzę wszędzie tak jak zwykle. Zero testów, kwarantanny i izolacji. Pamiętam jak wykopki się rzuciły jak w styczniu 2021 miałem gorączkę i ból gardła i normalnie chodziłem do