Wpis z mikrobloga

#programowanie
Wpisywać do CV że zrobiłem apkę pogodową, która komentowała pogodę bluzgami?
Jestem z niej całkiem dumny, bo w tydzień się nauczyłem robić proste apki na androida, i od razu pokazuje że ogarniam korzystanie z API i parsowanie jsonów ale:

1) napisałem to w c# i xamarinie, ale stwierdziłem że nie będe szukał pracy w c#

2) nie ma po niej już śladu na githubie (skasowałem stary profil), jak się postaram to może znajdę plik .apk ale nie chcę żeby ktokolwiek to kiedyś odpalił XDDD

3) nie jestem pewien czy rekruter dobrze będzie patrzył, jak się pochwale że głównym featurem mojej aplikacji pogodej były komentarze pokroju "jest taka mgła że prędzej zobaczysz starego z mlekiem na horyzoncie"

4) Aplikacja brała lokalizacje przez podanie kodu pocztowego (chciałem żeby w tle nie było nic, o czym nie wie użytkownik, a kod pocztowy nie jest jeszcze tak wrażliwymi danymi), i jestem takim geniuszem że defaultowo ustawiał się kod pocztowy, który prowadzi prosto do ulicy gdzie mieszkam XDDDD (apki i tak nie ma na google play, nie musicie szukać)
  • 14
@RedveKoronny: Stary, ja w CV mam link do profilu na GitHub gdzie mam takie pierdoły jak nawet skrypt który wydaje dźwięki pierdzenia podczas scrollowania wykopu. Wstawiaj co tylko uważasz że udowadnia że masz skille