Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki!

Słuchajcie jest taka akcja, ojciec mojego kumpla od ponad roku walczy ze złośliwym nowotworem mózgu — glejakiem III stopnia.

Dlaczego chcę pomóc akurat jemu?

Stanisława poznałem kilka lat temu w #pracbaza pracując w typowym januszeksie gdzie atmosfera była wśród całej firmy była okropna, Janusz który nie szanował nikogo- praca po 10-12h dziennie, jakieś wyzwiska na porządku dziennym. Ludzie w firmie raczej skupieni na swoich problemach.

No i był Stasiek- gość który jako jedyny był bardzo w porządku wobec gówniarza który miał mnóstwo pytań :D i cierpliwie odpowiadał na wszystkie, mimo że nie musiał poświęcać swojego czasu. Wtedy jeszcze nie miałem pojęcia że to ojciec mojego ziomka.
Wiecie to po prostu serio poczciwy facet, mimo że pracowałem tam krótko to jego osobę zapamiętałem najlepiej i chciałbym się jakoś przyczynić do zbiórki.

Nie liczę na #wykopefekt ale nawet jeśli choć jeden mireczek zechce wesprzeć zbiórkę to uważam że warto było.
Za każdego plusa dla zasięgu również bardzo dziękuje.

https://www.siepomaga.pl/stanislaw-szydlowski

#siepomaga #pracbaza #truestory #januszex #wykopefekt #glejak #zdrowie

Nie bijcie za tagi ;p
tonymakarony - Czołem Mireczki!

Słuchajcie jest taka akcja, ojciec mojego kumpla o...

źródło: comment_1659188479qmdWh415zhBNWgf6TtUTjg.jpg

Pobierz
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pinkfloyd12: Zaczęło się od powolnych drętwień prawej strony ciala (dłoń, później twarz), czasami utrata równowagi. Kolejny etap to zakrzepica ponieważ wraz z rozwojem choroby spadła aktywność fizyczna. Później chemia w której tempo osłabiania organizmu jest znaczne. Słabnie wzrok, mowa staje się niewyraźna. Po nieudanym leczeniu teścia przepisano go do hospicjum, opis: pacjent niezdolny do funkcjonowania:/ teściowa zabrała go do domu gdzie żył około 1,5 miesiąca.
@xTortox: Miałam w rodzinie chorego dzieciaka. Przypadek beznadziejny, byłam pewna że kwestia miesięcy, aż dzieciak umrze. Neuroblastoma z przerzutami np. do szpiku. Remisja od kilku lat, wyniki coraz lepsze.
Nie wierzę w cuda tylko pracowników ochrony zdrowia i technologię i pocieszające, że jednak z roku na rok medycyna wchodzi na coraz wyższy poziom.
Ja tak bardzo nie wierzyłam w "cud-terapię" tego chłopaka (za bańkę), że nie przelałam na niego ani złotówki,
@tonymakarony:
Kurde, nie rozumiem czemu wykopki tutaj ludzi zniechęcają do wpłacania... chyba kilka rzeczy trzeba tutaj wyjaśnić:

1. To jest glejak 3 stopnia, nie stopnia 4 - dopiero ten drugi to już praktycznie wyrok śmierci, przy tym pierwszym są jeszcze istotne szanse, że pacjent spokojnie pożyje przynajmniej kilka kolejnych lat
2. Zbiórka nie jest na jakąś astronomiczną kwotę - to jest niecałe 160k PLN na opłacenie leczenia w Niemczech, a nie
  • 0
@Devilus dzięki miras, już musiałem niektóre co bardziej chamskie komentarze kasować. Serio ludzie, on to czyta. Ja nikogo nie zmuszam, nawet nie liczyłem na taki odzew ale pisanie że to nie ma sensu bo chłop i tak umrze jest zwykłym #!$%@?.
Nie możecie po prostu scrollowac dalej?

Wybaczcie nie chce mi się wołać tych wyżej
@tonymakarony: poszła mała pomoc, u mojej mamy tez glejak 3 stopień złośliwości, w listopadzie minęły 4 lata od operacji i póki co wszystkie wyniki badania wychodzą bardzo dobrze. tez miała zarówno chemio jak i radioterapię.

Trzymam kciuki żeby i u Pana Stanisława skończyło się pomyślnie, niezależnie ile konkretnie dodatkowych lat przyniesie mu ta terapia, jeśli chodzi o bliska osobę każdy miesiąc czy rok jest mega cenny ( ͟ل
moja złotówka niestety nie pomoże Stanisławowi, choćby to był najlepszy chłopina pod słońcem - glejak mózgu to wyrok śmierci i niezależnie od ilości wydanej bez sensu kasy chłop i tak niestety umrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@xTortox: Ale bełkot nieuka, i w dodatku prawie 300 plusów. Matko bosko, ten portal jednak nadaje sie tylko na spam z patostreamami.
@Strahl: Pozdrawiam Pana Doktora z niemieckiej kliniki! ()
Ludzi bez mózgu też nacieracie olejkami, obiecując rodzinie cudowne zmartwychwstanie, czy to ktoś inny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xTortox: Nie wiem czy zauważyłeś, ale swój poziom dostosowuję do Twojego, który już w pierwszych trzech słowach był nacechowany nieuzasadnioną agresją ¯\(ツ)_/¯ Gdybyś był człowiekiem na poziomie to nazywałbyś "nieukiem" wyłącznie swoją matkę, o ile Ci na to oczywiście pozwala ¯\(ツ)_/¯ Po drugim komentarzu widzę jednak, że nadal nie rokujesz, więc kolejny raz zrobię to samo i odpowiem Ci w podobnym stylu - uciekaj do opisywania swoich obrazków, bo
@xTortox: Przestań już bełkotać. Pacjentów w sporej ilości widzę codziennie, tutaj się pacjentów kwalifikuje samemu do badania. Od radiologii interwencyjnej też nie stronie. Więc nieuku, stul japę i o ile ja szczeklika i harrisona się już w życiu naczytałem, to może teraz czas na ciebie - skoro wypowiadasz się w takich tematach w tonie mędrca szafując wyrokami to wypada mieć minimalną merytorykę. A teraz poszedł won.
@Strahl: Ale daj już spokój, naprawdę () Idź już w inne miejsce ponarzekać na Polaków, na Polskę, na ochronę zdrowia w Polsce i na wszystko co Cię otacza - to lubisz najbardziej () Wystarczy zerknąć na parę twoich wpisów aby ogarnąć że każdego masz za idiotę, tylko Ty się nie mylisz i tylko ty podejmujesz słuszne decyzje ( ͡
@xTortox: Więcej copium emotek, błaźnie.

Wystarczy zerknąć na parę twoich wpisów aby ogarnąć że każdego masz za idiotę, tylko Ty się nie mylisz i tylko ty podejmujesz słuszne decyzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ja jak wiem, że mogę się w tematach medycznych mylić, to po prostu nie podejmuje dyskusji albo radzę się kolegów z większym doświadczeniem od mojego - cecha przychodzi z wiekiem i obyciem zawodowym. Tym
@Strahl: Ale daj spokój, nie ujmuj sobie bez potrzeby, Ty z całą pewnością masz rację zawsze! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) To widać gołym okiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym się jeszcze trochę poboksowac, popodrzucać jeszcze więcej emotek, ale szkoda mi niedzieli ʕʔ Miłego dnia!