Wpis z mikrobloga

@matijas: też ale również zasianie niezdecydowania czy nie lepiej sie dekowac aby unikna niewoli , zmniejszenie checi do poddania takze po stornie rosyjskiej z obawy przed zemstą itd
  • Odpowiedz
@KredaFreda: wyłączylem na etapie rozdzierania spodni. Bestialstwo
Najgorsze jest to, ze rozkaz na bank idzie z góry: "zrobcie im z dupy jesien średniowiecza aby popamietali".
A to są gnoje sadystyczne i przed niczym się nie cofną. Utną jaja, zgwałcą kobiety, dzieci, niemowlęta. DLa nich nie ma granic.
Kula w łeb dla każdego, albo lepiej - tortury aby sami sie przekonali jak to jest milutko.
  • Odpowiedz
@KredaFreda Nie oglądałem i nie chce oglądać. Mam nadzieję że ukraincy dorwa #!$%@? który to zrobił i będzie sral pod siebie ze strachu. Najlepiej, żeby go złapali i nic mu nie robili przez długi czas, ale żeby cały czas myślał, że to właśnie teraz przyszła pora na jego jajca
  • Odpowiedz
@KredaFreda: swego czasu oglądałem brutalne egzekucje dokonywane przez ISIS czy brazylijskie gangi czy kartele, czułem odrazę ale jakoś dawałem radę. Tutaj? Nie ma #!$%@?, od razu to wyłączyłem.
Film z morderstwem żołnierza, gdzie Ukrainiec wsadzał nóż w oczodół ruskiemu również mocny.
  • Odpowiedz