Wpis z mikrobloga

Do mirka który zrobił

http://wojciecholszanski.pl/

1. Dodaj SSL (widze ze wordpress, mozesz uzyc https://en-gb.wordpress.org/plugins/really-simple-ssl/ )

2. Dodaj Google Analytics i zaindeksuj w google sitemap

3. Dodaj meta tagi (jesli jeszcze nie dodane)

4. zoptymizuj obrazki, zminimalizuj css/js pluginami aby osiagnac jak najlepszy pagescore na google.

Dlaczego? Zaindeksuje lepiej w google. Chcialbym zeby po wpisaniu imienia tego idioty lub jego pseudonimu, pierwszym wynikiem byla ta strona. Teraz linuje sie do tej strony sporo tutaj, wiec napewno zacznie ja pozycjonowac wyzej po kilku dniach, powyzsze punkty pomoga a nie mamy na nie wplywu z zewnatrz. Jak nie wiesz jak - pomoge, napisz.

#jablonowski
  • 32
  • Odpowiedz
@Varin:

O ile sam certyfikat Let’s Encrypt jest bezpłatny, wymaga instalacji na hostingu. W home.pl zewnętrzne certyfikaty SSL rejestrowane poza ofertą firmy mogą zostać zainstalowane na zlecenie wystawione do Biura Obsługi Klienta. Standardowa cena instalacji to 100 zł netto, 50 zł dla właścicieli Pomocy Premium. Jest to zlecenie wykonywane w ramach oferty Usług informatycznych – sprawdź ofertę.
  • Odpowiedz
strona jest na home.pl


@Ryonnen: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Chociaż nie no, trochę rozumiem. Kiedyś chciałem kogoś #!$%@?ć i #!$%@?ć mu domenę, więc też postawiłem ją na Home, tylko dlatego, że nie chciałem wydawać na to kasy xD
  • Odpowiedz
@Varin: trzeba dodawac content bo takie onepage moga nie rankowac. W dodatku brak podstawowych podstron jak kontakt co zwieksza spamscore i zmniejsza wiarygodnosc witryny, na oracle cloud infrastructure mozna postawic darmowa, dozywotnia instacje ktora jest bardziej wydajna od wiekszosci shared hostingow, a juz napewno od home i spiac to z cloudflare i ich sslem. Poprawa onpage w tym przypadku niewiele zmieni.
  • Odpowiedz
@matixrr co do pierwszego to nie jestem pewny, nie mam jak teraz sprawdzić ale przy analizach linków z gsc czasami zaciągało mi linki z wykopu, wydaje mi się że jest follow. Ale z poziomu telefonu nie chce mi się bawić w sprawdzanie. Sprawdzę sobie na spokojnie, póki co wierzę na słowo ( ͡º ͜ʖ͡º)
A co drugiego to wiem, ale odpowiadałem na pytanie po co według opa
  • Odpowiedz
@Varin jak się macie w to bawić na serio, to bym poszedł w nazywanie go Wojciechem Jabłonowskim. Tak to może zdjąć stronę/pozwać za podszywanie się, a osoby znanej jako Wojciech Jabłonowski nie ma.
  • Odpowiedz
wydaje mi się że jest follow


@CoJaToNieTY: serio wydaje Ci się że jakiś serwis co ma tysiące wychodzących linków nie ustawia ich nofollow? (W sumie na wykopie wszystko jest możliwe...) A druga sprawa to prawidłowa odpowiedź jest że nie używamy wtyczki do wszystkiego tylko robimy to w .htaccess
  • Odpowiedz
@Ryonnen: Co ty pierdoły piszesz. Zmieniasz dns'y domeny podpinasz pod cloudflare i w cf znieniasz na dns'y hosta home i masz ssl bez "wgrywania" certyfikatów, a przez proxy cloudflare.

@Varin: Po co ganalytic? Do indexowania pomyliłeś z google webmasters, a to nawet nie jest potrzebne, bo wordpress i tak pinguje strone do botów.. wysyłanie sitemap do botów jest już zbędne.

Niech nic nie zmienia tylko niech ktoś kupi backlinki na
  • Odpowiedz