Wpis z mikrobloga

Do mirka który zrobił

http://wojciecholszanski.pl/

1. Dodaj SSL (widze ze wordpress, mozesz uzyc https://en-gb.wordpress.org/plugins/really-simple-ssl/ )

2. Dodaj Google Analytics i zaindeksuj w google sitemap

3. Dodaj meta tagi (jesli jeszcze nie dodane)

4. zoptymizuj obrazki, zminimalizuj css/js pluginami aby osiagnac jak najlepszy pagescore na google.

Dlaczego? Zaindeksuje lepiej w google. Chcialbym zeby po wpisaniu imienia tego idioty lub jego pseudonimu, pierwszym wynikiem byla ta strona. Teraz linuje sie do tej strony sporo tutaj, wiec napewno zacznie ja pozycjonowac wyzej po kilku dniach, powyzsze punkty pomoga a nie mamy na nie wplywu z zewnatrz. Jak nie wiesz jak - pomoge, napisz.

#jablonowski
  • 32
  • Odpowiedz
@Ryonnen: Co ty pierdoły piszesz. Zmieniasz dns'y domeny podpinasz pod cloudflare i w cf znieniasz na dns'y hosta home i masz ssl bez "wgrywania" certyfikatów, a przez proxy cloudflare.


@PolishBoyfriend: gdzie niby wg. ciebie, napisałem te pierdoły?

Przypomnę mój wpis:

1. Dodaj SSL (widze ze wordpress, mozesz uzyc https://en-gb.wordpress.org/plugins/really-simple-ssl/ )


@Varin: jak nie wykupił/nie użył Let's Encrypt, to ta wtyczka mu nic nie da. Do tego
  • Odpowiedz
@Ryonnen:

jak nie wykupił/nie użył Let's Encrypt, to ta wtyczka mu nic nie da. Do tego jeszcze strona jest na home.pl a tam instalacja SSL spoza home.pl kosztuje 100 PLN...


No to ci piszę, że nic ssl nie kosztuje wystarczyć zmienić dnsy z home na cloudflarowe i masz darmowy ssl i żadnej stówy płacić nie musisz.
  • Odpowiedz
@PolishBoyfriend: jak na pm podasz mi gdzie jest miejsce gdzie mozna DOBRE backlinki kupic - to bede wdzieczny.

Co do GA - jestem 95% pewien ze ma to pozytywny wplyw na wyniki w google. Moze minimalny, ale ma. Nikt nie zna szczegolow algorytmu ale stawialem w ostatnich 5 latach wiele stron, wielu podpinalem GA i "wydaje sie" ze to pomaga. Nie ma o tym nic nigdzie napisane, z doswiadczenia to widze,
  • Odpowiedz
Nikt nie bedzie sie bawil w edytowanie .htaccess zwlaszcza ze stawiana jest gównostrona na WP zeby bylo szybko, nie zeby bylo zajebiscie. Dodatkowo nie wiem gdzie hosting ale w wielu miejsach robia problemy z htaccess. Moze w ogole nie stoi na Apache... Jak stawiam gównostrone - ma byc jak najszybciej i bezbolesnie, zawsze wybiore pluginy zamiast dlubania w kodzie czy skryptach, bo CZAS jest wazny.


@Varin: to całe wielkie DŁUBANIE zajmuje
  • Odpowiedz
@matixrr: o ile to Apache. Racja, i tak bym zrobil jakbym pisal w php cos bardziej waznego niz strona o trolowaniu olszanskiego ;) wtedy nie uzylbym tez WP ;) poza tym, jesli w tym siedzisz to dobrze wiesz ze to sa 2 linijki kodu teoretycznie a w praktyce, w zaleznosci od serwera, hostingu, instalacji moze sie to przerodzic w kilka godzin szukania i rozwiazywania kolejnych problemow, czesto polaczone z proszeniem adminow
  • Odpowiedz
@matixrr: otóż prawie przez miesiąc twitter miał follow, od połowy czerwca jeśli dobrze kojarze, no ale śmiejmy się w wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko coś mało osób to ogarnęło ʕʔ
www.clickcease.com/blog/twitter-dofollow-links-bots/amp/
  • Odpowiedz