Wpis z mikrobloga

Z tego co obserwuję, to większość planuje zmianę auta lub wczasy xD


@wiera87: z komentarzy w necie widziałem póki co tylko jeden czy dwa mówiące zupełnie serio, że kasa pójdzie na życie, a nie nadpłaty bo im się budżet nie spina. 99% ludzi planuje nadpłacać.
@BjornIronside: Sam jesteś debil. Wyobraź sobie, że są przypadki, że te wakacje kredytowe dużo nie zmieniają. Zwłaszcza jak się kredyt brało parę lat temu. Po co od razu wyzywać? Niech każdy robi jak uważa.
@mnemonk: nawet jak komuś zostało 20 rat i do spłacenia 5000 kapitału to różnica miedzy wzięciem wakacji kredytowych a ich nie braniem to 2500 w łącznej sumie którą trzeba bedzie spłacić (opieram sie na kalkulatorze Iwucia, możliwe że są tam jakies błędy). Nie sądzę żeby 20% kredytobiorców to byli akurat ci ktorym nie zostało dużo kredytu do końca i są do tego na tyle zamożni że 2500 różnicy to żadna różnica.
@mnemonk: nie wiem, nie mam kredytu więc wpisywałem tam trochę dane na pałę. Nadal jest to 1000zł. Gdyby ktoś tym 20% osób powiedział że dostaną 1000zł, tylko wystarczy złożyć wniosek to 95% z nich by to zrobiło ale są zbyt głupi żeby sobie samemu to przeliczyć