Wpis z mikrobloga

mam takie pytanko.
Skąd Ci wszyscy ludzie biorą pieniądze na to zeby jesc z panna w restauracjach? skad oni biora hajs na fury za 100k? i to mlodzi ludzie. nie rozumiem tego. Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza.
sam zarabiam te #!$%@? 8k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego, wszyscy jestesmy po studiach, nei mowcie mi tu ze to wszystko IT bo nie wierze. Skad brac hajs na to wszystko? #warszawa #krakow #wroclaw #hajs #pieniadze #korpo #korposwiat #heheszki #hr #korpo
  • 66
@DeoLawson: Tak się upewnię, widzisz wierzchołek społeczeństwa. Gdzie ci ludzie co jeżdżą komunikacją, rowerami poniżej 1000pln. Gdzie Ci ludzie co gotują sobie w domach? Nie widzisz Ich?. Jak chcesz tak codziennie jeść i jeździć na bogato to ambitnie rękawy podkasany i do roboty. Kombinuj. Jak już będziesz tak jadł i parkował za 10 PLN na godzinę z luzakiem. Tylko nie patrz wyżej. Na tych co mają firmy po 2000000. Domy za
@DeoLawson: Spośród moich znajomych panna która ma własne mieszkanie dostała je od rodziców, kolega który robi masę kursów i prowadzi jakieś startupy hajs na wszystkie ciągnie od starych i nie pracuje, inny znajomy dostał pół domu od rodziców i mieszka u nich, nie płacąc za żarełko i mieszkanie. Więcej znajomych niestety nie mam, ale ci którym się wiedzie to... no właśnie. A no i zapomniałbym o pannie co dała dupy Stiflerowi
@DeoLawson: > Według raportu KPMG w Polsce w 2020 r. było 35 tysięcy milionerów. Tyle osób zarobiło w ciągu roku ponad milion złotych brutto, co firma doradcza KMPMG szacuje na podstawie danych podatkowych Ministerstwa Finansów.29 cze 2022

Niech każdy ma syna/córkę to już masz kilkadziesiąt tysięcy osób plus jeśli patrzysz po dużych miastach to tam tacy ludzie są skumulowanie. Proste.