Wpis z mikrobloga

mam takie pytanko.
Skąd Ci wszyscy ludzie biorą pieniądze na to zeby jesc z panna w restauracjach? skad oni biora hajs na fury za 100k? i to mlodzi ludzie. nie rozumiem tego. Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza.
sam zarabiam te #!$%@? 8k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego, wszyscy jestesmy po studiach, nei mowcie mi tu ze to wszystko IT bo nie wierze. Skad brac hajs na to wszystko? #warszawa #krakow #wroclaw #hajs #pieniadze #korpo #korposwiat #heheszki #hr #korpo
  • 66
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@DeoLawson: kredyty, życie na pokaz, bogaci rodzicie, niektórzy ludzie na prawdę dobrze zarabiają, bogaci ludzie istnieją. Dodaj do tego fakt że zwracasz uwagę tyko na to jak ktoś je w dobrej restauracji lub #!$%@? dobra furą, a nie widzisz większości ludzi którzy jeżdżą autobusami i siedzą w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lepiej się nie przejmować i robić swoje bo tak rozpracowywać indywidualne przypadki to można #!$%@?,
@DeoLawson: ale skad pomysl ze wszyscy? Na restauracje czesciej niz raz za czas stac po prostu bogatsza czesc spoelczenstwa. W tym dzieci z rodzin "malych"przedsiebiorcow (tzw januszy), lekarzy, prawnikow etc, czy wiekszych rolnikow badz wlascicieli nieruchomosci pod najem.

Dochodza ludzie pracujacy jako wysokowykfalifikowani pracownicy fizyczni w bogatych krajach, jak np Norwegia. Gdy wbijaja do Polski to stac ich na imprezowo-pokazowe zycie.
@PatekPhilippeTiffanyBlue:

Zresztą na zdrowy rozum, skąd 21-24 latek ma na auto za 500k nawet w leasingu? No rodzice, firma rodzinna itp.


Z drugiej strony skąd ktoś wie kogo to jest auto. Ja też sobie czasami jeździłem autem za 500k od kogoś z rodziny i nie wierzę, że pierwsze co komuś przyszło do głowy, to że to należy do takiego gówniarza jak ja.
@Murasame: daja zyrowane przez bogate osoby z bliskiej rodziny, jak ktos ma czysta historie kredytowa. Wiedza zreszta tez ze czesc klientow (np lekarze, mali przedsiebiorcy) maja duze dochody "na czarno" i beda w stanie splacac takie kredyty "pod korek" oficjanych dochodow.
@PatekPhilippeTiffanyBlue:

I jeszcze dodam, że właśnie jak byłem młodszy to strasznie jarało mnie takie popisywanie się autami. Pożyczałem fury od kuzynów, jeździłem do sklepu, żeby przykozaczyć itd. xD Podejrzewam, że masa osób tak ma jak ma możliwość jazdy autem rodziców czy tam dalszej rodziny. Stąd takie typki po 20 lat lubią się pokazać i nawet do głupiego Mcdonalda pojechać lepsza furą.

A im jestem starszy tym mniej mi już na tym