Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie oglądałem wcześniej patostrimów Napierały, ale czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć za co dokładnie Napierała nie cierpi Zychowicza?

Ogólnikowo wiem, że m.in. za kłamanie na temat NATO, UK, Ameryczki i proniemieckość oraz za kłamstwa historyczne na temat Aliantów, głównie Francji, UK i ich działań w czasie drugiej wojny światowej, ale nic dokładnie nie wiem.

Ktoś coś?

#napierala #zychowicz #historiarealna #historia #pytaniedoeksperta
  • 5
@PiSudczyk: to uczen wieczorkiewicza poczytaj sobie o tym profesorku, jak masz znajomych szczegolnie kibicow z narodowo-nacjonalistycznymi haselkami, to sa to kalki zychowicza-wieczorkiewicza a haselka to najczesciej zachod nas zawsze zdradzal i nie pomagal, francja to tchorze (5 biegow w czolgu francuskim w tym 4 wsteczne hehe), anglicy/amerykanie nas sprzedali w jalcie ruskim czesto jest to przeplatane tym, ze w tych krajach rzadza zydzi i masoni, no i najwazniejsze w momencie konfliktu
@Malpigaj: bo to trafia do ludzi, ktorzy nie rozumieja historii, a lubia proste i latwe wytlumaczenia dlaczego polacy dostaja lomot, ja te tezy pierwszy raz uslyszalem gdzies w 2005 od ludzi ktorzy studiowali historie na UW (sam historia sie hobbystycznie interesuje tak jak wiekszosc wykopkow aktywnie uczestniczacej w tej inbie), i normalnie powtarzali te prawdy objawione jak w jakiejs sekcie, napierala co by o nim nie mowic odmitologizowywuje te bzdety wieczorkiewicza