Wpis z mikrobloga

Mam teorię że głównym czynnikiem, który dał doktorowi poczucie że teraz właśnie jest dobry moment na inbe, była wizja niedalekiego wywiadu z Juraszem na onecie.

Poczucie że zaraz będzie miał swoje 5 minut sprawiło że nie wytrzymał ciśnienia na sławę i zamiast poczekać aż rozmowa się ziści, postanowił że już teraz zaraz będzie o nim głośno a wywiad będzie tylko gorzką wisienką na torcie do przełknięcia dla Wolskiego.

Ani pojazd mu nie wyszedł, ani nie ma już szans na onet

#napierala
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arboree: Ja myślę, że nie było w tym ani kalkulacji ani racjonalnego myślenia, ot taki odpał.
Kalkulacja i racjonalizm wrócił za to gdy życzliwe mu osoby wyjaśniły, co #!$%@?ł, że ryzykuje kasą z Patronite itp.
  • Odpowiedz
@Arboree: a to ciekawe, czy ten wywiad sie odbedzie, imprezowali w koncu w ostatni weekend razem, wiec chyba wszystko jest dogadane, pan doktor sie pochwalil, wiec jakby do wywiadu nie doszlo, to bedziemy wiedziec, ze to z powodu inby doktora( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maravich44: była to wg mnie nieracjonalna - ale jednak kalkukacja. Będąc w geopolitycznej czwartej lidze zaczęło mu przybywać patronów, przez co poczuł że może sobie pozwolić na wejście inbą od razu do pierwszej ligi. Przeszarżował
  • Odpowiedz