Wpis z mikrobloga

@cotidiemorior: co najśmieszniejsze, niektórzy traktują mema jak prawdę objawioną xD może pora obejrzeć całe (nie urywki i memy) wystąpienie prezesa i sprawdzić na ile to co w memie zgadza się z rzeczywistością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robert5502: No bo kto by sobie głowę takimi pierdołami jak inflacja czy brak opału zajmował? No kto? Na pewno nie prezes które te problemy nie dotyczą i nigdy w życiu nie dotyczyły. Gość w życiu zakupów w sklepie nie zrobił więc naprawdę kogoś dziwi że inflacja niebiescy dla niego istotna? :)
@radonix: No ja kilka tych wystąpień obejrzałem z zawodowego obowiązku, nie wiem jak ty i ten mem ma bardzo wiele wspolnego z prawdą. Jasne, wspomina o wojnie, wspomina o inflacji ale stosunek czasu poświęcanego przez niego w tych wystąpieniach realnym problemom do tych „problemów z dupy” jest przerażający.
@m4kb0l To była odpowiedź na pytanie jak chce przyciągnąć młodzież. Powiedział, że są "pod dużym wpływem smartfonów" . Do końca nie wiem o co mu chodziło, może o to że patrzą w social media. Potem powiedział że będą próbować przyciągnąć młodzież ale nie sądzi że uda im się dużo tej młodzieży przyciągnąć do głosowania na PiS bo "widzi jak się bawią w Warszawie w nocy," a on "często w nocy wraca bo
@enzojabol: ja też obejrzałem kilka. I w takich około godzinnych wystąpieniach np. ostatnio w Gnieźnie, Poznaniu czy Koninie mówił o istotnych sprawach jak polska racja stanu, nasza obecna sytuacja i polityka zagraniczna, o kwestiach dotyczących pomocy Ukrainie i naszym zbrojeniu się, kwestiach związanych z ze zwiększeniem wpływów do budżetu w ostatnich latach, sądownictwie, EU, surowcach energetycznych i uniezależnianiu się od Rosji w ich kwestii. Mówił na tyle dokładnie, na ile pozwalał
@radonix: No super. Napisałeś spis treści tego o czym mówił. Ale najważniejsze jest to jak o tych kwestiach mówił. Cały czas „zrobimy”, „chcemy”, „zmienimy”. Jakby to był lider opozycji chcącej dojść do władzy a nie partii rządzącej od 7 lat. No i jeszcze akcenty - polityka zagraniczna to głównie „oni źli, my dobrzy”. Kwestie kulturowe i obyczajowe to „lgbt złe, my dobrzy” i „smartfony złe, coś z tym zrobimy” (czyli standard
@enzojabol: zmienimy, zrobimy to mówił o sądach i jakimś mieszkanie +, ale już np. uniezależnianiem od surowców z Rosji, zwiększeniem wpływów do budżetu to się chwalił, bo to zostało zrobione. Co do reszty to starał się zarysować o co chodzi, bo czasu mało żeby dokładnie porozmawiać. A co do agentury no on pewnie wie lepiej, my możemy tylko oceniać po tym co widzimy