Wpis z mikrobloga

@FLAC: w przeszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś w rodzinnym mieście był taki kiosk z burgerami. 2 mikrofalówki nocami chodziły bez przerwy, a na ulicy przed "lokalem" tętniło nocne życie miasta
  • Odpowiedz
@FLAC @Wozyack sądząc po kotletach z knysz jakie mają na zdjęciach w Google to jest to czego szukasz. W sumie to też chętnie bym coś takiego zjadł. Chociaż raz czymś takim się strułem za gówniaka, że prawie wyrąbałem pyskiem w chodnik XD
  • Odpowiedz
@Viking-: jadłem ich hamburgera i byłem zadowolony :) Wiadomo, bez rewelacji, ale cena też nie jest wygórowana i ma to raczej przypominać lata 90., a nie współczesne burgerownie
  • Odpowiedz
@Wozyack no o to chodzi, smak minionych lat :) ostatnio rok temu jadłem takiego na Campingu Tramp pod Kołczewem. Sentyment potrafi zapchać kubki smakowe :D no i mimo kotleta marnej jakości ilość świeżych warzyw sprawiała, że to był dość zdrowy posiłek :D
  • Odpowiedz
@FLAC kupujesz bułkę do burgerów w makro, kotlety mielone z biedronki, surówkę ze spożywczego, mieszasz majonez z keczupem tortex plus pomidor ogórek i gotowe xd
  • Odpowiedz
@Viking- @FLAC odprowadzlem kumpla który był w ciut gorszym stanie niż ja i tam koniecznie chciał zjeść. Na drugi dzień nic mu nie było. Żarcie wyglądało na świeże więc na tyle ile mialem do czynienia wyglądało to spoko.

P--o nawet mają tanie jak coś :p
  • Odpowiedz