Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: ale po co Ty na podstawie jakiegoś debilnego wpisu uogolniasz, że jakąś większa grupa ma ból dupy? W Bundeslidze Bayern robi transfery za prawie 200 baniek, ściąga Mane, de Ligta, faktycznie nikogo to nie interesuje XDDD

Wysnuwasz jakieś wnioski za przeproszeniem z dupy, że Bundesliga nikogo nie interesuje bo Lewandowski odszedł czym tym samym stawiasz się na poziomie przytoczonego twitta

Nie idźmy tą drogą
@aut91: Kolego, bo się pogniewamy, a bardzo cię szanuję na tym portalu, jak mało kogo. Nie wciskaj mi w usta słów, których nie napisałem. Nigdzie nie napisałem, że transfery Bayernu jak Mané nikogo nie interesują (bo to byłaby wierutna bzdura), ani tego, że Bundesliga nikogo w Polsce nie interesuje, bo Lewandowski odszedł (bo to byłaby jeszcze większa bzdura). Spadło zainteresowanie Bundesligą nad Wisłą, bo Lewandowski opuścił Bayern - z tym stwierdzeniem
@Lolenson1888:

Może inaczej, bo chyba się nie rozumiemy - napisałem co napisałem, bo kompletnie nie rozumiem twojego postu w którym wysnuwasz wnioski o jakimś bólu dupy fanów/dziennikarzy Bundesligi powołując się na idiotyczny wpis jakiegoś debila którego trudno nazwać dziennikarzem (w większości redakcji sportowych w Polsce tamtejsi pracownicy w większości koło prawdziwego dziennikarza nawet nie stali)

Co do wymienionych przeze mnie transferów Bayernu to było nawiązanie do Twoich słow o tym, że
@thority: z tymi subskrypcjami to nie wyciagałbym daleko idących wnioskow, zaraz rusza sezon premier league z całością w Viaplay, od nowego roku przejmą F1 więc jeśli ktoś jest niewymagającym odbiorcą to pewnie to Viaplay wykupi nawet w promocji z ofertą na internet czy telefon u telekomów, trudno więc będzie oszacować wpływ transferu Lewandowskiego poza ligę na oglądalność Viaplay, a mimo wszystko uważam że ten nie będzie taki duży

uważam bowiem, że
@aut91: ale mówimy tu raczej o januszerskich kibicach, którzy interesowali się Bundesligą tylko dlatego, że Robertowi tam dobrze szło ( ͡° ͜ʖ ͡°) ci na pewno odejdą, bo wątpię, żeby interesowała ich Anglia. Jak będą oficjalne dane to wróćmy do tematu.
@thority:

Mimo wszystko szacowanie popularności na podstawie oglądalności w telewizji byłoby możliwe tylko wtedy, gdyby każda liga miała w naszym kraju taki sam zasięg

Sasin pisz ustawę że TVP przejmuje wszystkie prawa telewizyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thority:

Nie da się jej oszacować realnie. Oczywiście są jakieś ośrodki badań opinii publicznej, które robią badsnia w oparciu o ustalenie konkretnej bazy osób do przeankietowania, wszelkie inne formy typu "Bundesliga nikogo nie interesuje bo ja tak uważam" to instytut badań z dupy