Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w ramach mojego challengu, który polega na chodzeniu codziennie na randkę do restauracji na koszt chłopaka z #tinder lub #badoo byłam na randce w Lao Thai, makarony smakowały trochę lepiej niż te z chińczyka XD Fagas był dziwny, przed spotkaniem wysłał mi zdjęcie oliwki i świec do masażu, na szczęście na randce niczego nie próbował, bo chyba bym stamtąd uciekła. Tak czy inaczej, stwierdziłam, ze warto kupić sobie gaz. A na zdjęciu przystaweczki. Jak będzie mi się chciało to zrobię zestawienie ile na mnie wydali. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowyslonikxrandkuje #rozowepaski #niebieskiepaski #jedzzwykopem #jedzenie #przegryw
rozowyslonikx - Dzisiaj w ramach mojego challengu, który polega na chodzeniu codzienn...

źródło: comment_1658866255r7PAXOzlwx1rk1AuCQHK7F.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: miałem znajoma, która robiła dokładnie tak samo. Ba! Faceci potrafili jej na dzień dobry kwiaty kupić, prezent ofiarować, albo chwalić się fura bądź drogim zegarkiem. Jeżeli facet myśli ze tak coś ugra to niech sobie myśli. Restauratorzy, kelnerzy, barmani itp dziękują za ich myślenie ;)
  • Odpowiedz
@Olivia: ale ten chłop, który trolluje przegrywów musi mieć z tego radochę, to jeden z epszych bejtów na wykopie. Chyba tylko Stepujący Budowlaniec może się z tym równać.
  • Odpowiedz