Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w ramach mojego challengu, który polega na chodzeniu codziennie na randkę do restauracji na koszt chłopaka z #tinder lub #badoo byłam na randce w Lao Thai, makarony smakowały trochę lepiej niż te z chińczyka XD Fagas był dziwny, przed spotkaniem wysłał mi zdjęcie oliwki i świec do masażu, na szczęście na randce niczego nie próbował, bo chyba bym stamtąd uciekła. Tak czy inaczej, stwierdziłam, ze warto kupić sobie gaz. A na zdjęciu przystaweczki. Jak będzie mi się chciało to zrobię zestawienie ile na mnie wydali. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowyslonikxrandkuje #rozowepaski #niebieskiepaski #jedzzwykopem #jedzenie #przegryw
rozowyslonikx - Dzisiaj w ramach mojego challengu, który polega na chodzeniu codzienn...

źródło: comment_1658866255r7PAXOzlwx1rk1AuCQHK7F.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: posiadam rentę socjalna po zmarłym ojcu, i utrzymuje się sam i dosyć dobrze zarabiam:) oby ciebie coś takiego nie spotkało, bo będziesz musiała zacząć dawać dupy bez kasy od tatusia:) wyciąganie wpisów sprzed 2 lat xDDD
  • Odpowiedz
Poza tym nie boisz się, że któregoś dnia trafisz na faceta, który będzie mieć konto na wykopie, przeczyta Twój post w którym się okaże, że piszesz o nim i w ramach zemsty wrzuci na wykop Twoje zdjęcie XD?


@Olivia: oby tak było xD niezły plot twist byłby z tego
  • Odpowiedz
@Kebab_po_browarze bardziej mi chodzilo o jakies drogie knajpy gdzie koles sam jest sobie winny skoro jest frajerem i sie godzi na ikre ^^ ,niektorzy lubia byc wykorzystywani specjalnie ale tacy co sa wykorzystywani a nie chca to juz dla mnie lipa nie sadzisz ? Ja to na randewu nawet swoje picie nosze ^^
  • Odpowiedz