Wpis z mikrobloga

Jeśli rozpad Ekipy jest faktem to jakie obstawiacie przyczyny? Friz robił dyktaturę i zabierał większość zarobków z współpracy czy może Trombie i Marcysi oraz innym członkom Ekipy ego #!$%@?ło na orbitę i wyczuli w końcu moment na stab in the back Mrożona?

Ale pomijając to wszystko to trzeba powiedzieć kilka słodko-gorzkich rzeczy dla ich hejterów i sympatyków:

1.Członkowie Ekipy nie są milionerami - tzn. nie wszyscy, ale większość osób nie zarabia jakiś kolosalnych pieniędzy jeśli chce się ich porównać z jakimiś topowymi influencerami, wyjątkiem może tu być Friz, Wersow i Tromba, ale tutaj wchodzą liczne współpracę, ich własne sklepy oraz Fame MMA.

2. Ci ludzie nie znikną z sieci - prawdopodobnie większości spadną zasięgi, ale to nie zmienia faktu że byli na szczycie, a to oznacza że upadek z tak dużych liczby potrwa sporo czasu (oczywiście jeśli ktoś nie pójdzie w ciekawy kontent lub kontrowersje). Wyjątkiem może być sytuacja gdy ktoś będzie chciał niczym Stuu faktycznie się odciąć z różnych powodów od internetu.

3.Członkowie Ekipy dużo na tym stracą - oczywiście Friz i reszta wymienionych wyżej osób odczuje to mniej, ale takie osoby jak Mini Majk, Paulinka czy Murcix którzy nie są znani z jakiegoś wybitnego contentu mogą mieć giga snap back to reality gdy im przyjdzie samemu coś stworzyć lub zawierać współpracę

4. Genzie na tym straci - podobnie jak reszta ich "wspólnych" biznesów jako Ekipa, ale z Genzie bardziej się rozchodzi o to że już nikt nie uwierzy w "prawdziwą paczkę przyjaciół" która jest gotowa na wszystko a umowami jest podpisana tylko tak formalnie. Bądźmy też szczerzy że to nigdy nie miało przyszłości, ot kolejny projekt z YT dla dzieciaków

Ogólnie to moje zdanie na ten temat ale jak się z czymś nie zgadzacie to śmiało piszcie

#ekipa #friz #polskiyoutube
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LonesomeWild jedyne co to do 4. Bym sie zastanowił, jeśli piecze nad tym trzyma Friz to wątpie, ziomek lepi Disneyland z gówna i rozumie na czym polega ten biznes, te nastolatki z nim nie zginą jak ich będzie wiercił jak Ekipe
  • Odpowiedz
@LonesomeWild:

1. obstawiam że leasingi na auta, mieszkania, wakacje, "inwestycje" oraz rozpustne życie + utrzymywanie swojej "utrzymanki", przystopowało zdobywanie pierwszego miliona Trombie, teraz po walce na fame może już mieć ponad bańkę, ale przed tym, hmmm, no nie wiem, nie wiem.

2. nie znikną, ale zobacz co stało się z mixerem, kogo następnego może spotkać taki los? murcix? marcysię? majka? Ja obstawiam roksiare i karła, oni pierwsi skończą jak mixer. No i jeszcze
  • Odpowiedz
@LonesomeWild: przyczyny? Projekt się skończył, nie było pomysłu na dalszą działalność i wszystko. Każdy pójdzie w swoją stronę, o takiej Murcix, Krzychu, Marcysi czy Fusialce internet pewnie zapomni. Zaraz po nich zapomni też o Trombie. Friz pewnie będzie tworzył coś w stylu Genzie a Patec ma szansę na zaistnienie.
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: no tak zgodzę się z Tobą, ale jednak muszę przyznać że nie spodziewałem się że tak szybko i definitywnie się to skończy. Umowa na dom się kończyła, ale było mówione że Ekipa nadal będzie coś tworzyć wspólnie, wyjeżdżać na wakacje itp. sami tak nawet w kawałkach nawijali, a teraz nie za bardzo widać w tym przyszłości. Uważam że coś więcej musiało się stać
  • Odpowiedz
@LonesomeWild: Mi się wydaje, że Łuki zajmuje się już odrzutami z Genzie, Kinga, grajek Loczek itd. I że dostanie ich w "spadku" po ekipie. Na tym też Kasia się jeszcze utrzyma. Ona ma też sklep, pewnie dzięki Wujasowi jako jedyna zgodę dostała.
Mi się wydaje coraz bardziej, że ok przepierdzielali siano, ale też po prostu szedł potężny procent do Friza i poszło dużo na produkcję jego wizji. Abstra przekombinowali na
  • Odpowiedz
@LonesomeWild: Friz pewnie stwierdził, że na ekipie już nie będzie tak dobrze zarabiać więc zaczyna się trzymać bardziej z genzi i Przemkiempro. Wypromuje nowe osoby z których będzie mieć duży procent. Pewnie za jakieś 2-3 lata oni pójdą w odstawkę i znajdzie sobie nowych ,, przyjaciół"
  • Odpowiedz
@philosophy: ale głupoty gadasz, ambitny chłop widzi, że nie chce się ruszyć dupska reszcie to idzie na swoje - pewnie miał dość, że nagrywa taki dobry content a w międzyczasie reszta żyje jak szlachta i robią badziewny kontent - ile można oglądać jakieś q&a i inne badziewne "rozrywki" które się od x lat zapętlały. brak pomysłu na siebie, ambicji i brak świadomości, że jak tak dalej bez zapału będzie to
  • Odpowiedz
  • 0
@philosophy
@camisetablanca

Trudno mi stwierdzić ostatecznie jak to było z zarobkami, może za jakiś czas ktoś się wyłamie i powie, no chyba że umowa tego zabrania nadal ale osobiście uważam że Friz i tak zrobił dość dużo dla tych ludzi, bo powiedzmy sobie szczerze - poza Wersow i Patecem reszta miała #!$%@? na cały projekt a tylko korzystali z luksusów życia influencerskiego. Tromba i tak bardziej się swoimi znajomymi przejmował
  • Odpowiedz
@camisetablanca: Ty nie rozgraniczasz 2 rzeczy: średniej jakości kontentu, a wyświetleń. Co z tego, że Marta robiła żarcie z tik-toka, jak miała więcej wyświetleń niż Patec i więcej reklam na insta? Przecież straszne bóle dupy o to były nawet na wykopie.

które za bitwy np. na famemma mogą dostać milion złotych.

I pytanie ile ostatecznie do nich trafiło.
@LonesomeWild: Nie twierdzę, że Friz zrobił mało, ale też nie
  • Odpowiedz
@philosophy:

Nie twierdzę, że Friz zrobił mało, ale też nie uważam że on odwalił jakiś wolontariat. Tak jak uważam, że sobie w życiu zapracował, tak robienie z niego jakiegoś wykorzystanego przez niewdzięczników jest mało racjonalne.


Nie uważam że został wykorzystany, zbudował na nich swoją markę przecież, po prostu moim zdaniem wybrał mało ciekawych ludzi do tego projektu, a przynajmniej część z
  • Odpowiedz
@LonesomeWild: Myślę, że Marta i Marcysia wejdą bardziej w reklamy na insta. Tam grubą kasę koszą typiary jeszcze mniej znane, przy których Marta i Marcysia to barwne i angażujące postacie. One jeszcze są dość wiarygodne, bo jednak ekipa mocno pilnowała jakości współprac, nie to co np. team x.
Myślę, że ekipowicze najpierw będą brali więcej współprac, później po prostu coraz słabsze, może nawet scamy. Majkel mi pasuje np. do jakichś
  • Odpowiedz