Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
3 miesiące temu poznałem dziewczynę. Znajomość bardzo szybko przerodziła się w związek. Pojechaliśmy razem na wczasy do Włoch i po tych wczasach jestem trochę zniechęcony do jej osoby.

Pół wyjazdu chodziła obrażona. Głównym powodem było to, że nie robię żadnych zdjęć z wyjazdu i nie wrzucam na FB/IG (ona potrafiła wrzucić dziennie nawet kilkanaście relacji). Nie chciałem też, żeby wrzucała nasze wspólne zdjęcie bo moim zdaniem to pamiątka dla nas, a nie dla innych.

Nigdy nie byłem fanem wrzucania zdjęć i chwalenia się w internecie tym gdzie jadę, co robię etc. FB mam głównie dla messengera, a na IG przeglądam sobie rolki, memy jak mi się nudzi w pracy. Ona dobrze wie o moim podejściu do takich spraw, a mimo to nie potrafi tego uszanować.

Co o tym myślicie? Moim zdaniem to brak szacunku wobec mnie.
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dfb1edf4aca484db4616de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 67
@AnonimoweMirkoWyznania: Rok temu poleciałem ze znajomymi na wakacje, my para i oni para.
Różnica taka ze my nie mamy kont na fb/ig i innych takich więc po prostu przez cały tydzień nie używaliśmy telefonu oni latali za jakimiś kartami/płacili za udostępnienie WiFi by móc coś tam wysłać xD

No i w tym roku miała być powtórka bo według mnie i kumpla było fajnie.
Ale jego partnerka nie chciała z nami jechać
@AnonimoweMirkoWyznania: Eh. Niedawno byłem na wypadzie z dziewczyną. Robiła trochę zdjęć i nagrań - jak dla mnie ok, też tak robię, fajnie mieć wspomnienia gdzieś zapisane. Jednak są jakieś granice. Gdy ja już chciałem sobie pochodzić i popatrzeć, ona stawała w miejscu i nie robiła 1 zdjęcia czegoś, tylko 50 zdjęć praktycznie tego samego. Poinformowałem ją, że rozumiem, żeby sobie zrobić zdjęcie, ale po co aż tyle i że zaczynam się
moim zdaniem powinienes wyciagnac kija z dupy, kobieta chce sie z toba pokazac na internecie, chce zeby jej znajomi cie widzieli, a takim nastawianiem dajesz jej do zrozumienia ze nie chcesz zeby widziano was razem xD


@Spikesword: Ale kogo to obchodzi? Jeszcze zrozumiem zrobić fotkę raz na ruski rok czy filmik i wrzucić, ale jak ktoś BEZ PRZERWY wszystko musi dokumentować, to to już jest dla mnie jakaś choroba psychiczna

BTW,
@AnonimoweMirkoWyznania: tak samo jak Ty masz podejście że nie lubisz mediów społecznościowych tak samo ona ma że lubi.

Tylko to Ty pytasz wykopie (mediach społecznościowych) czy Cię laska szanuję bo wrzuca fotki na IG a ty tego nie lubisz. Ciekawe co by pomyślała o facecie który woli spytać randomow z neta o radę niż pogadać we dwoje.

Większość już Ci doradziła "olej lochę"?
@AnonimoweMirkoWyznania: Mogę zrozumieć potrzebę wrzucania zdjęć, nie rozumiem za to obrażania się czy też wymagania tego od drugiej strony. Chociaż raz już się z takim spotkałam, który bardzo unikał publikowania wspólnych zdjęć i bardzo szybko okazało się, że bał się, że trafi na nie narzeczona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do sytuacji, jeśli tylko to na razie nie bangla, jest to fajna kobieta, usiądźcie, porozmawiajcie. Nie rozpatrywałabym